سلامتی و پزشکی

17 جهش جدید ویروس کرونا در انگلیس ، این نوع جهش را در ایران ندیدیم

استاد ویروس شناسی با بیان اینکه جهش های ویروس انگلیس، دانمارک و استرالیا در ایران دیده نشده، گفت: طبق توالی یابی های تا مهرماه این جهش ها نبوده است.

6 بهمن 1399

چی بخوریم زخم زودتر خوب بشه ؟

داشتن یک رژیم غذایی سالم و مناسب در زندگی تاثیر بسیاری در بهبود سریع زخم های بدن دارد، همچنین مصرف مواد غذایی مانند عسل، شیر و آناناس برای جوش خوردن سریع زخم مناسب است.

5 بهمن 1399

درمان سریع سرماخوردگی نوزادان (روش های گیاهی و دارویی)

درمان گیاهی سرماخوردگی نوزادان توسط افزودن چند قطره روغن منتول یا اکالیپتوس یا کاج به دستگاه بخور امکانپذیر است، ولی باید با توجه به سن نوزاد و طبق نظر پزشک انجام گیرد.

4 بهمن 1399

خبرنگاران صدها تونسی علیه وضع بد بهداشتی کشور تظاهرات کردند

تهران- خبرنگاران- صدها نفر در شمال غرب تونس تجمع اعتراضی علیه سوء مدیریت و وضع نامناسب بهداشتی و درمانی در این کشور برگزار کردند.

2 بهمن 1399

با کامکوات آشنا شوید!

کامکوات یا پرنجی، میوه ای از خانواده مرکبات و شبیه پرتقال است، این میوه با پوست خورده می گردد و ویتامین ها و موادمعدنی بالایی دارد که می توان در سالاد، مربا و ... استفاده کرد.

1 بهمن 1399

واکنش شدید آلرژیک دو انگلیسی به واکسن کرونا

یک روز پس از شروع طرح سراسری واکسیناسیون کرونا در انگلیس، عضو ارشد سازمان ملی بهداشت این کشور از واکنش شدید آلرژیک دو انگلیسی به این محلول دارویی اطلاع داد.

28 دی 1399

پروتکل&zwnjهای شدید ژاپنی&zwnjها برای المپیک توکیو اعلام شد

تهران (پانا) - میکاکو کاتونی، مدیر ورزشی کمیته برگزاری توکیو 2020 هشدار داد که ورزشکاران حتی پس از اتمام رویداد و بازگشت به دهکده نباید محافظ های خود را بردارند.

26 دی 1399

ساخت 10 هزار قبر ویژه در بهشت زهرا در ایام کرونا

اعضای مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن برگزاری نشست با مدیرعامل و معاونان سازمان بهشت زهرا(س) از بخش های مختلف این سازمان اعم از مجتمع عروجیان، سالن های تطهیر بازدید کردند.

13 دی 1399

یک قدم تا ورود ابَرانسان ها به زندگی روزمره

طالعات جدید شرکت امنیت سایبری کسپرسکی نشان می دهد حدود دوسوم اروپایی ها نگران افزایش عملکرد فیزیکی بدن انسان با استفاده از فناوری های مدرن و هوشمند هستند و به این نتیجه رسیده اند که اگر فناوری بتواند وارد بدن گردد یا عملکرد اعضای مختلف بدن را چندبرابر...

12 دی 1399

چای زنجبیل برای این افراد خطرناک است

خبرنگاران:چای زنجبیل خواص شگفت انگیزی دارد و مصرف آن می تواند به درمان بسکمک از بیماری ها کمک کند.

12 دی 1399

قصه شگفت انگیز زنان تایچی کار در ساحل بندرعباس

زنان بندرعباسی هر صبح دوشنبه، آفتاب که طلوع می نماید، لب ساحل می فرایند و برای آموزش تا ی چی صف می بندند. برخی از آن ها لباس محلی با چادر رنگی پوشیده اند و برخی دیگر کاپشن و شلوار. برخی مانتو و شلوار دارند و برخی چادر ملی. ولی همه شان ماسک زده اند و قرار...

12 دی 1399

این دو استان رکورد دار فوتی های کرونا هستند

خبرنگاران : سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : 5 استان رکورددار موارد بستری و 3 استان رکورددار موارد فوتی کرونا هستند.

11 دی 1399

عکس های جدید بایدن با پای آتل بسته

خبرنگاران : جو بایدن پس از آسیب در پایش که به عمل جراحی منجر شد، حالا با یک آتل که به پای راستش بسته خوب به نظر می رسد.

10 دی 1399

نقش پر رنگ زنان در تیم رسانه ای بایدن

خبرگزاری خبرنگاران- منابع خبری در آمریکا از معین شدن اعضای تیم رسانه ای؛ اقتصادی و مشاوران ارشد جوبایدن خبر می دهند.

8 دی 1399

بهترین فیلم های کمدی سال 2020

در این مطلب بهترین فیلم های کمدی سال 2020 را معرفی می کنیم. این حقیقتی است که غالب منتقدان نسبت به فیلم های کمدی بی اعتنا هستند. امتیازهایی که به فیلم های کمدی در طول سال می دهند نسبت به توجه شان به فیلم ها درام نشان از این بی توجهی دارد. به همین دلیل برای...

8 دی 1399

استرس سرعت ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهد

نتایج یک مطالعه که به تازگی صورت گرفته است نشان می دهد اضطراب می تواند باعث گردد که افراد مبتلا به کاهش زوال عقل نسبت به افرادی که اضطراب ندارند سریعتر دچار آلزایمر کامل شوند.

7 دی 1399

ریاست جمهوری الجزایر: گزارش ها درباره وخامت حال تبون صحت ندارد

ریاست جمهوری الجزایر با رد خبرها در خصوص وخامت حال عبدالمجید تبون رئیس جمهور این کشور خاطرنشان کرد که وی به توصیه پزشکان به زودی به کشور بازمی گردد.

6 دی 1399

سیگنال های رونمایی از تیم دیپلماسی و امنیت ملی بایدن

خبرنگاران : انتخاب 6 چهره نام آشنا و باسابقه از سوی جو بایدن برای پست های مهم سیاست خارجی و امنیت ملی کابینه خود، حاوی چه پیام هایی در سطوح ملی و بین المللی است؟

5 دی 1399

شناخت علل استرس زا برای بچه ها

ترس از کرونا، فشار تحصیلی، مسائل خانواده، عدم ارتباط با دوستان و از دست دادن دوست و یا عزیزی را می توان از عمده علل استرس زا و یا ایجاد کننده اختلال در رشد و تکامل بچه ها برشمرد.

30 آذر 1399

پروژه همکاری ایران و اروپا برای آموزش در سلامت جهانی شروع به کار کرد

پروژه همکاری ایران و اروپا برای ظرفیت سازی و آموزش در سلامت جهانی (INPACT) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نشست مجازی شروع به کار کرد.

29 آذر 1399
تعداد: (132)