همایشها و نمایشگاه ها

نقش پر رنگ زنان در تیم رسانه ای بایدن

خبرگزاری خبرنگاران- منابع خبری در آمریکا از معین شدن اعضای تیم رسانه ای؛ اقتصادی و مشاوران ارشد جوبایدن خبر می دهند.

8 دی 1399

متحد ترامپ از او خواست شکست را بپذیرد

یکی از متحدان قدیمی دونالد ترامپ یکشنبه گفت زمان آن فرا رسیده تا رئیس جمهوری آمریکا به این بازی بی ثمر خود برای تغییر دادن نتایج انتخابات سوم نوامبر سرانجام دهد. او تیم حقوقی ترامپ را مایه شرم ملی توصیف کرد.

3 دی 1399

برنامه ریزی برای افزایش حضور در بازارهای منطقه دستور کار است

دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به صورت ویدئوکنفرانس در همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلتیک مناطق آزاد ایران در توسعه روابط منطقه ای که در سالن همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار شد با بیان اینکه...

28 آذر 1399

واکسن کرونا نمی تواند جلوی موج دوم ویروس را بگیرد

ممکن است فرد گمان کند که بعد از واکسن اولیه یک مصونیت تقریبی ایجاد شده، ولی فضای امن موقعی ایجاد می شود که دو دوز واکسن تزریق شده و دست کم 14 روز برای اثر کردنش، زمان بدهند.

23 آذر 1399

هتل اکسین آمل، هتلی 3 ستاره در جاده آمل به تهران، عکس

این هتل در سال 1397 افتتاح شد. هتل اکسین آمل به دلیل نزدیک بودن به جاهای دیدنی آمل می تواند گزینه مناسبی برای اقامت باشد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما و سفر به شهر زیبای آمل را داشته باشید، با اقامت در این هتل لوکس و با کیفیت اوقات خوبی را سپری خواهید نمود.

2 آذر 1399

نگاه قدرت های جهان به سرنوشت انتخابات آمریکا

کارشناس مسائل بین الملل در گفتگویی به بررسی نگاه قدرت های جهانی به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا پرداخت.

1 آذر 1399

هنرمندی که نگارگری را از اصفهان به ارومیه ارمغان آورد

محمدرضا رحیمی نگارگر (مینیاتوریست) ساکن ارومیه، از هنرمندان مطرح صنایع دستی کشور است که در زمینه آمورش این هنر اصیل ایرانی کوشش های اثرگذاری داشته است.

13 مهر 1399

چارلز میشل: اتحادیه اروپا 30 میلیون یورو دیگر به لبنان یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، وبگاه شورای اتحادیه اروپا امروز یکشنبه اعلام نمود که چارلز میشل رئیس شورای اروپا امروز یکشنبه در جریان سخنان خود در کنفرانس مجازی یاری به لبنان از اختصاص 30 میلیون یوروی دیگر به بیروت اطلاع داد.

11 مهر 1399

زنگ هشدار برای کتاب فروشان نجف آباد، 5 کتابفروشی در سال 98 تعطیل شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، نجف آباد یکی از شهرستان های استان اصفهان است که اهالی آن فعالیت های مداومی را در عرصه فرهنگ دارند. کافی است نگاهی به فعالیت های فرهنگی نجف آبادی ها در سال های اخیر بیندازیم تا پی به پویایی آن ها در حوزه ادبیات و هنر...

20 شهریور 1399

آمادگی نداشتن نیمی از مردم بریتانیا برای حضور در موزه ها

ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، آمادگی نداشتن نیمی از مردم بریتانیا برای حضور در موزه ها بچشم می آید.

17 شهریور 1399

افغانستان، زندانیان آزاد شده دولت توسط طالبان به 712 نفر افزایش یافت

سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر از آزادی 21 زندانی دیگر دولت افغانستان اطلاع داد که این اقدام مجموع زندانیان آزاد شده توسط طالبان را به 712 نفر افزایش می دهد.

12 شهریور 1399

استان ها می توانند برای تعطیلی یا افزایش محدودیت های کرونایی تصمیم بگیرند

خبرنگاران/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق دستور رئیس جمهور محترم ستادهای استانی مقابله با کرونا موظف شدند با آنالیز شرایط نسبت به تعطیلی یا افزایش محدودیت ها تصمیم گیری نموده و با هماهنگی کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیمات...

11 شهریور 1399

آمریکا پیش نویس قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را به روسیه داد

برخلاف تأکید روسیه بر مخالفت با هرگونه تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران، سفیر آمریکا در سازمان ملل بیان کرد پیش نویس قطعنامه تمدید این تحریم ها را در اختیار مسکو قرار داده است.

18 مرداد 1399

دکوراسیون داخلی شرکت مهندسی چگونه باید باشد؟!

طراحی خوب نه تنها به بازتاب و انتقال فرهنگ و هویت یک شرکت مهندسی یاری می نماید، بلکه به افراد در محل کار این امکان را می دهد تا به حداکثر توان خود دست یابند و تأثیر ماندگاری را در مشتریان به جای بگذارند. سبک دکوراسیون داخلی شرکت مهندسی به معنای ایجاد هماهنگی...

16 مرداد 1399

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت: ویروس کرونا همچنان پرقدرت است

تهران- خبرنگاران- سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه در واکنش به بعضی ادعاها مبنی بر کم شدن قدرت ویروس گفت: کرونا همپنان پرقدرت است.

11 مرداد 1399

اجرای طرح پشتیبان حوله بافی و چادر شب بافی در شهر آیسک خراسان جنوبی

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرایان گفت: صنایع دستی به عنوان ابزاری برای رشد مالی و دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی برای تحقق جهش فراوری و رسیدن به توسعه پایدار است و به همین دلیل 15 نفر از بانوان هنرمند حوله بافی شهر آیسک، توسط طرح پشتیبان...

5 تیر 1399