سرپرست تیم ووشو بیمه حکمت ارتش: به دنبال سکونشینی در لیگ هستیم

به گزارش مجله گذر عمر، کیومرث ولی زاده گفت: قطعاً به سکونشینی در مسابقات لیگ ووشو فکر می کنیم، چرا که ما ارتش هستیم و همواره سَر ارتش بالا است و هیچ وقت کم نمی آورد.

سرپرست تیم ووشو بیمه حکمت ارتش: به دنبال سکونشینی در لیگ هستیم

کیومرث ولی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برگزاری رقابت های لیگ برتر ووشو گفت: ابتدا باید از طرف مجموعه باشگاه بیمه حکمت ارتش درگذشت مهرداد میناوند را به جامعه ورزش و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض کنم. با توجه به شرایط بیماری کرونا خیلی از تیم ها نتوانستند به شکل مناسب اردوی آماده سازی داشته باشند و شرایط ما نیز به خاطر سال اول حضور در مسابقات خاص تر بود.

وی توضیح داد: ظرف بیست روز تیم را برای حضور در مسابقات آماده کردیم و برای انتخاب تیم مسابقات انتخابی را با حضور بیش از 130 ووشوکار برگزار کردیم و حدود 17، 18 ووشوکار را انتخاب و اردوی یک هفته ای را برگزار کردیم. چون زمان کافی در اختیار نداشتیم نتوانستیم 5 تالوکار را به صورت کامل جذب کنیم و تنها 3 تالوکار و هادی غمخوار مربی سابق تیم ملی تالو را به خدمت گرفتیم.

سرپرست تیم بیمه حکمت ارتش اضافه کرد: کار خوب ما جذب محمد آئینی نایب قهرمان جوانان دنیا و قهرمان آسیا بعد از مدتی دوری به عنوان مربی بدنساز بود و او به عنوان یک مربی فنی، دلسوز و زحمتکش در کنار تیم حضور داشت. صادق آئینی نیز راهنمایی تیم ساندا ما را برعهده دارد و واقعا برادران آئینی زحمت زیادی را برای موفقیت تیم متحمل شدند.

ولی زاده در مورد سطح فنی مسابقات و شرایط این تیم گفت: با وجود شرایط کرونا و محدودیت تیم ها برای تمرینات، سطح مسابقات با حضور ملی پوشان بسیار بالا است. ملی پوشانی که در تیم های دانشگاه آزاد و پاس ناجا و حتی مقاومت حضور دارند. ما نیز با وجود تیم جوان توانستیم به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنیم. اتفاقی که پیش بینی آن بسیار سخت بود، اما با توجه به برنامه ریزی و شناختی که از نفرات خود داشتیم بر این باور بودیم که می توانیم در میان چهار تیم صعود کننده حضور داشته باشیم.

وی در مورد احتمال سکونشینی این تیم گفت: قطعاً به سکونشینی فکر می کنیم، چرا که ما ارتش هستیم و همواره سَر ارتش بالا است و هیچ وقت کم نمی آورد. هدف ما حضور روی سکو است، اما واقع بینانه با توجه به حضور تیم های خوب کار بسیار سختی داریم. حریف ما در نیمه نهایی تیم پاس ناجا هم خانواده ما است، اما تفاوت دو تیم در حضور ملی پوشان در تیم پاس و سرمایه گذاری بیشتر این تیم است. برنامه ریزی ما در دو سال ابتدایی کسب تجربه است تا در سال سوم برای قهرمانی بجنگیم.

سرپرست بیمه حکمت با تمجید از نحوه برگزاری مسابقات گفت: واقعاً با وجود پروتکل ها بهداشتی، برگزاری مسابقات در این سطح بسیار سخت بود، اما فدراسیون ووشو و رئیس سازمان لیگ زحمات بسیار زیادی را کشیدند و تیم ها هیچ گونه مسئله ای نداشتند. از لحاظ سالن برگزاری مسابقات، تمرین، نورپردازی، محل اقامت و حمل و نقل همه چیز در سطح بسیار بالایی واقع شده است و همه امکانات برای تیم ها فراهم شده است.

ولی زاده در انتها مطرح کرد: باید از امیر طبسی رئیس هیئت ووشو ارتش جمهوری اسلامی، امیر فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش و دکتر چایچی رئیس بیمه حکمت که اسپانسر تیم ما هستند، تشکر ویژه ای برای حمایت و فراهم کردن شرایط حضور تیم در مسابقات داشته باشم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 546

به "سرپرست تیم ووشو بیمه حکمت ارتش: به دنبال سکونشینی در لیگ هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست تیم ووشو بیمه حکمت ارتش: به دنبال سکونشینی در لیگ هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید