خبرنگاران کمپین های در خانه بمانیم و کرونا را شکست می دهیم راه اندازی شد

به گزارش گذر عمر، یاسوج- خبرنگاران- کمپین های در خانه می مانیم و کرونا را شکست می دهیم با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا توسط کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در استان راه اندازی شده است و مردم استان به شرکت در آن ها دعوت شده اند.

خبرنگاران کمپین های در خانه بمانیم و کرونا را شکست می دهیم راه اندازی شد

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانیه ای آورده است که با توجه به اینکه در دوره ای قرار داریم که بحران کرونا به یک همه گیری جهانی تبدیل شده و داروی خاص نیز برای این ویروس وجود ندارد، بر خود لازم دانستیم با راه اندازی کمپین های در خانه بمانیم و کرونا را شکست می دهیم گامی اساسی در راستای آگاهی بخشی و تعاملات اجتماعی -مردمی برداشته و مدد کار کادر بهداشت و درمانی باشیم که فدا کارانه در این راستا از جان شیرین حود گذشته اند تا مثل همواره نام قهرمان ایران در تاریخ ثبت گردد.

در ادامه بیانیه آورده شده است که در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی وظیفه ایست شرعی، که سهل انگاری در این زمینه کارپسندیده ای نبوده و جبران ناپذیر است. هر یک از ما با احساس مسئولیتی که داریم می توانیم بهترین سد این بیماری منحوس باشیم.

همچنین در بیانیه افزوده شده است که رعایت کردن اصول بهداشتی و توصیه های آن باعث جلوگیری از پیک شدید این بیماری و ایجاد آرامش در جامعه می گردد، رعایت کردن این نکات در مقابل سلامت خود و عزیزانمان سخت نیست.

در خاتمه این بیانیه آورده شده است که ما به عنوان کوچکترین عضو خانواده دانشگاه علوم پزشکی از همه مردم هم استانی تقاضا داریم تا با پیوستن به این کمپین ها در کنترل و مقابله با این ویروس منحوس کرونا گام های درخشانی برداریم.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 105

به "خبرنگاران کمپین های در خانه بمانیم و کرونا را شکست می دهیم راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمپین های در خانه بمانیم و کرونا را شکست می دهیم راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید