گلچین متن تقدیر و تشکر خاتمه نامه زیبا و ادبی

به گزارش گذر عمر، برای بسکمک از دانشجویان ارشد و دکتری متن تقدیر و تشکر سرانجام نامه یکی از ارکان مهم در سرانجام نامه است. دانشجویان این قسمت را به تشکر از اساتید، پدر و مادر و یا هر کسی که آنها را در این جهت کمک نموده است تخصیص می دهند و با جملاتی زیبا و ادبی از آنها قدردانی می نمایند. در ادامه ما زیباترین مجموعه متن تقدیر و تشکر سرانجام نامه را برای شما گردآوری نموده ایم تا از بین آنها بنا به سلیقه خود انتخاب کنید.

گلچین متن تقدیر و تشکر خاتمه نامه زیبا و ادبی

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

در این مطلب می خوانید:

1. متن تقدیر و تشکر انتها نامه دکتری

2. متن تقدیر و تشکر انتها نامه از همسر

3. متن تقدیر و تشکر انتها نامه از استاد، پدر و مادر

4. تشکر از استاد برای انتها نامه

5. متن زیبا برای تقدیر و تشکر انتها نامه

6. متن بهترین تقدیم در انتها نامه

7. متن سپاسگزاری از خدا در انتها نامه

8. متن تقدیم انتها نامه به امام زمان

متن تقدیر و تشکر انتها نامه

1. متن تقدیر و تشکر انتها نامه دکتری

سپاس خدای عظیم را که مرا یاری رساند تا بتوانم این مقطع تحصیلی را به انتها رسانده و گامی در راستای اعتلای علم بر دارم. از استاد راهنمای گرانقدرم جناب آقای/ سرکار خانم … که وجودشان همیشه قوتی برای انجام کارهایم بوده است و بدون شک انجام این انتهاامه بدون یاری و هدایت های ارزنده آنها امکان پذیر نبوده است، کمال تشکر را دارم. اساتید گرامی جناب آقای/ سرکار خانم … که زحمت داوری این رساله را داشتند نیز متشکرم.

تشکر از تمامی معلمان اساتیدی که توفیق دانش آموزی و دانشجویی در محضرشان را داشتم.

از دوستان عزیزم … که همراهان همیشگی من بوده اند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کرده ایم، تقدیر و تشکر دارم.

و در انتها از تمامی عزیزانی که در طول انجام این پروژه مرا یاری کرده اند کمال تشکر و قدردانی را ابراز می نمایم.

2. متن تقدیر و تشکر انتها نامه از همسر

سپاس و ستایش مر خدای را جل و جلاله که آثار قدرت او بر چهره روز روشن، تابان است و انوار حکمت او در دل شب تار، درفشان. آفریدگاری که خویشتن را به ما شناساند و درهای علم را بر ما گگردد و عمری و فرصتی عطا فرمود تا بدان، بنده ضعیف خویش را در طریق علم و معرفت بیازماید.

تقدیم به همسر خوبم که در راستا ناهموار زندگی واژه صبر را برایم به تصویر کشید وبرق امید چشمانش چراغ دلم را روشن کرد و تشکر از اساتید و تمام دوستان و پدر و مادر عزیزم که مرا در این راه یاری کرده اند.

3. متن تقدیر و تشکر انتها نامه از استاد، پدر و مادر

با سپاس از سه وجود مقدس:

آنان که ناتوان شدند تا ما به توانایی برسیم…

موهایشان سپید شد تا ما روسفید شویم…

و عاشقانه سوختند تا گرمابخش وجود ما و روشنگر راهمان باشند…

پدرانمان

مادرانمان

استادانمان

4. تشکر از استاد برای انتها نامه

تشکر قلبی و لسانی خود را از استاد عالی قدر جناب آقای …………..که زحمت هدایت این انتها نامه را عهده دار گردیدند و در تمامی مراحل انجام رساله از هدایت های مدبّرانه ایشان استفاده نمودم ابراز می دارم و توفیقات روز افزون ایشان را توأم با صحت و سعادت خواستارم.

از جناب آقای دکتر …………. که در امر مشاوره این رساله مساعدت نمودند و در این امر نهایت مراقبت، توجه و دقت خود را مبذول فرموده اند کمال تشکر و امتنان را دارم و برای ایشان از خداوند سلامت و سعادت ابدی را خواهانم.

از جناب آقای دکتر …………… که یافتن موضوع مورد علاقه و دلخواه خود را در نقطه اوج بحران مدیون همکاری ها و هدایت های بی دریغ ایشان هستم؛ و نمی دانم که با چه زبانی و با کدامین واژگان محبتشان را ارج نهم بی نهایت متشکرم و به راستی انجام این رساله بدون نظرهای صائب، پیگیری های دلسوزانه و تشویق های امیدبخش ایشان میسّر نبود. لطف و مهربانی بی شائبه شان همیشه در خاطرم خواهد ماند.

5. متن زیبا برای تقدیر و تشکر انتها نامه

تقدیم به

پدر و مادر عزیز و مهربانم

که در سختی ها و سخت ی های زندگی همیشه یاوری دلسوز و فداکار

و پشتیبانی محکم و مطمئن برایم بوده اند.

سپاسگذار کسانی هستم که سرآغاز تولد من هستند. از یکی زاده می شوم و از دیگری جاودانه. استادی که سپیدی را بر تخته سیاه زندگی ام نگاشت و مادری که تار مویی از او بپای من سیاه نماند.

و در آخر تقدیم به همسرم

به پاس قدر دانی از قلبی آکنده از عشق و معرفت که محیطی سرشار از سلامت و امنیت و آرامش و آسایش برای من فراهم آورده است

6. متن بهترین تقدیم در انتها نامه

این انتها نامه را تقدیم می کنم به مهربانترین همراهان زندگیم، پدر، مادر، همسر عزیزم که حضورشان همیشه گرما بخش روح من بوده است.

از اساتید عظیموارم …. برای تمام حمایت ها و زحمات بی دریغ شان سپاسگزاری می کنم. از جناب آقای دکتر …. که زحمت داوری این رساله را به عهده داشتند سپاس فراوان دارم.

از دوستان و همکلاسی های گرامی آقایان … و خانم ها … که ایام خوشی را در کنار هم سپری کردیم و مرا در رسیدن به اهدافم یاری نمودند صمیمانه تقدیر می کنم.

در انتها از کلیه دوستان خوبم که مطالب زیادی را به من آموختند تشکر کرده و برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

7. متن سپاسگزاری از خدا در انتها نامه

خداوند عظیم که ما را خلق کرد

سپاس بی کران پروردگار یکتا را که هستی مان بخشید و به طریق علم و دانش رهنمونمان شد و به همنشینی رهروان علم و دانش مفتخرمان نمود و خوشه چینی از علم و معرفت را روزیمان ساخت.

هر چند بندگی فقط شایسته ذات بی همتای خالق هستی آفرین است و لیکن به مصادیق حدیث شریفه (هر کس حرفی به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است) معلم هم، چنان شأن و مقام والایی دارد که دریای علم و معرفت و پرچم دار توحید هم خود را بنده کسی می داند که حتی یک حرف به او بیاموزد, لذا بر خود لازم می دانم که از زحمات بی دریغ استاد ارجمند جناب آقای ……….. از صمیم قلب تقدیر و تشکر نمایم . . .

8. متن تقدیم انتها نامه به امام زمان

اگر این مختصر را ارزشی است؛

آن ارزش تقدیم به:

قطب عالم امکان، حضرت امام زمان (عج)، آیت رب ودود و ناجی ملک وجود؛ آنکه جهانی در انتظار عدالت و لطف اوست.

تقدیم به:

دستان آسمانی و شایان ستایش پدرم

دل دریایی و چشمان پر امید مادرم

قلب مهربان و پرعاطفه خواهر و برادرم

و

تمامی پویندگان علم و دانش

سخن آخر

در این مطلب نمونه های سپاسگزاری در انتها نامه را قرار دادیم که این سپاسگزاری می تواند شامل هر یک از اعضای خانواده (پدر، مادر، برادر، خواهر) باشد که اغلب پدر و مادر ذکر می گردد. یا متن سپاسگزاری در انتها نامه می تواند شامل سپاس و تشکر ویژه همسر باشد. قسمت مهم دیگر شامل سپاسگزاری و تشکر در انتها نامه قسمت سپاسگزاری از استاد راهنما و استاد مشاور می گردد. این ها فقط نمونه هایی از سپاسگزاری در انتها نامه و لازم نیست عینا همین مطالب را کپی کنید و صرفا برای ایجاد ایده برای دانشجویان ارشد و دکتری است. سپاسگزاری در انتها نامه زیاد اهمیت ندارد ولی چون خیلی از دانشجویان حساس هستند این قسمت را قرار دادیم که بتوانید ایده بگیرید.

لطفا نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید. همچنین شما می توانید انواع متن خوشامدگویی را در انگیزه بخوانید و در آغاز دفاعیه خود از متون آن ایده بگیرید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 282

به "گلچین متن تقدیر و تشکر خاتمه نامه زیبا و ادبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلچین متن تقدیر و تشکر خاتمه نامه زیبا و ادبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید