مهدی ترابی نباید پای خود را از دوحه بیرون بگذارد!

به گزارش گذر عمر، در شرایط فعلی، یکی از مدیربرنامه های ترابی بزرگترین مانع انتقال او به پرسپولیس است آن هم درحالی که مهدی دو هفته قبل با یحیی گل محمدی به صورت اینترنتی صحبت نموده و به سرمربی سرخپوشان گفته بود، دوست دارد به پرسپولیس برگردد.

مهدی ترابی نباید پای خود را از دوحه بیرون بگذارد!

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی ترابی که حالا در نزدیکترین فاصله از باشگاه پرسپولیس ایستاده، بهتر از هر فرد دیگری می داند که دیگر جایگاهی در باشگاه العربی ندارد. مدیر 23 ساله باشگاه العربی قطر حدود سه هفته قبل با ترابی جلسه ای برگزار کرد و به او گفت که در نیم فصل، باید به فکر تیم دیگری باشد. ترابی این موضوع را به مدیربرنامه هایش اظهار داشت و از همان روز، ایجنت های این بازیکن به دنبال پیدا کردن تیم دیگری در قطر برای ترابی بودند، اما از آنجا که این بازیکن در تمام مدت حضور در العربی، در کلینیک حضور داشت و حتی بعضی جلسات قبل و بعد از بازی را هم در کلینیک بود، کادر فنی و سرپرستی تیم العربی، گزارش هایی علیه این بازیکن به مدیریت ارسال کردند که باعث شد مهدی هیچ شانسی برای ادامه فعالیت در این باشگاه نداشته باشد. موضوع دیگر، بحث حضور بازیکنان خارجی در قطر است. طبق یک پروتکل در لیگ ستارگان قطر، هر فوتبالیست غیرقطری باید ابتدا با کمیته ملی المپیک و کمپ اسپایر قرارداد ببندد و سپس به یکی از باشگاه ها منتقل گردد. این اتفاق برای ترابی هم اتفاق افتاده و حالا که این بازیکن در العربی ناموفق بود، اقبالی ندارد که در سایر تیم ها بازی کند مگر آنکه قوانین نقل و انتقالاتی، دست و پای باشگاه العربی را ببندد. البته آن ها زرنگ هستند و در این مدت با تبلیغ فروش ترابی و جذب یوسف المساکنی، پیغام شفافی ارسال کردند و در همین ابتدای کار، سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و تراکتور خواستار عقد قرارداد با این بازیکن شده اند.

در این میان، یکی از مدیربرنامه های ترابی با ارسال پیغام های صوتی برای سه خبرنگار ورزشی اعلام نموده جوی که در ایران برای پرسپولیسی شدن مهدی به راه افتاده، کاملاً کذب است و مهدی در قطر می ماند. این فرد اقدامات عجیب دیگری هم انجام داد از جمله تماس با مدیران باشگاه العربی و تهدید کردن آن ها به شکایت به فیفا یا شایعه پراکنی در این مورد که رضایتنامه ترابی برای باشگاه های ایرانی چیزی بیش از 600 هزار دلار هزینه در پی دارد. البته هر دو موضوع که مطرح شده، دروغ محض است، زیرا یکی از مدیران العربی برای ایرانی ها پیغام فرستاده با 150 هزار دلار هم می توانند صاحب امتیاز استفاده از ترابی شوند!

به هر حال در شرایط فعلی، یکی از مدیربرنامه های ترابی بزرگترین مانع انتقال او به پرسپولیس است آن هم درحالی که مهدی دو هفته قبل با یحیی گل محمدی به صورت اینترنتی صحبت نموده و به سرمربی سرخپوشان گفته بود، دوست دارد به پرسپولیس برگردد، اما هنوز دلیل روشنی برای مخالفت مدیربرنامه هایش ندارد. هر چند این دلیل کاملاً واضح است؛ اگر ترابی تا انتها فصل در العربی بماند، سودی بالغ بر 100 هزار دلار به این مدیربرنامه می رسد و این فرد اصلاً نمی خواهد از چنین سودی به راحتی عبور کند. به همین علت تمام قدرت خود را به کار گرفته تا ترابی را در العربی نگه دارد. مدیران باشگاه نیز در جلسه ای، ترابی را تهدید نموده اند که اگر در این تیم بماند، مجبور است به تیم دوم بپیوندد و در این صورت، شانس حضور در تیم ملی و همچنین بازی در جام جهانی را از دست می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 440

به "مهدی ترابی نباید پای خود را از دوحه بیرون بگذارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی ترابی نباید پای خود را از دوحه بیرون بگذارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید