مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

به گزارش مجله گذر عمر، کارشناسان حوزه املاک توصیه می کنند که اگر به دنبال رهن و اجاره سوپرمارکت در غرب تهران هستید، باید دقت کنید که جمعیت خریدار در محل ملک موردنظر زیاد باشد، در این زمینه می توانید به رفت وآمد افراد، دسترسی ها یا وجود مراکز خرید دیگر در آن اطراف توجه کنید. همچنین دسترسی مشتریان، ارباب رجوعان یا دسترسی شما به نقاط مختلف شهر و وسایل نقلیه (در صورت استفاده مسکونی ازملک)، نکته بسیار مهمی است که باید آن را در زمان اجاره کردن در نظر بگیرید.

مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

مغازه های شهران نیز نسبت به جنت آباد گران تر هستند. به عنوان مثال، هزینه رهن یک مغازه 33 متری در شهران، حدود 100 میلیون و نرخ اجاره آن حدود 10 میلیون تومان در ماه است. همچنین نرخ رهن یک مغازه 90 متری در کوهسار شهران حدود 100 میلیون و نرخ اجاره آن 6 میلیون و 500 هزار تومان در ماه اعلام شده است.

وردآورد به عنوان قدیمی ترین و اکباتان از مدرن ترین شهرک های غرب تهران هستند. اکباتان دارای جمعیتی بیش از 45 هزار نفر است که سکنه آن، بیشتر نیاز غذایی خود را از داخل شهرک تأمین می کنند. ورود آورد نیز به عنوان دروازه ورود به منطقه 21 و 22 با جمعیت چند هزارنفری یکی دیگر از محله های مهم غرب تهران است.

در حال حاضر نرخ رهن یک مغازه 65 متری در گیشا در حدود 300 میلیون و رقم اجاره ماهیانه 20 میلیون تومان است. این ملک در موقعیت خوبی در گیشا قرار گرفته است. همچنین نرخ رهن یک مغازه 160 متری در این منطقه از تهران، 400 میلیون تومان و رقم اجاره 25 میلیون تومان در ماه است. برای رهن کامل یک مغازه 70 متری در گیشا، کوی نصر هم باید حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه کنید.

منبع مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟

انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 952

به "مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: هزینه رهن و اجاره سوپر مارکت در غرب تهران چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید