سازمان سینمایی خواهان افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینماها است

به گزارش مجله گذر عمر، تهران (پانا) - رئیس سازمان سینمایی از پیگیری جدی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا برای افزایش سهم مخاطبان و بلیت فروشی سالن های سینما اطلاع داد.

سازمان سینمایی خواهان افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینماها است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از فیلم های روی پرده و افزایش ظرفیت بسیاری از مشاغل و صنوف و با اشاره به مطالبه خانواده سینِما و مردم، گفت: بسیاری از مردم، مدیران سالن های سینما و صنوف تقاضا کردند تا با توجه به فروکش کردن کرونا در پی واکسیناسیون سراسری و پیرو استقبال مردم و خانواده ها از فیلم ها در روزهای اخیر، شرایطی فراهم گردد تا محدودیت سقف ظرفیت 50 درصدی برای بلیت فروشی در سالن های سینما برداشته گردد و سینماداران بتوانند از همه ظرفیت خود استفاده نمایند.

وی ادامه داد: مدتی است که اغلب دورکاری ها به خاتمه رسیده و حتی دانش آموزان نیز به صورت پاره وقت به مدارس بازگشته اند و دانشگاه ها نیز از چندی دیگر پذیرای دانشجویان خواهند بود، سینماها از معدود اماکنی هستند که محدودیت ها در موردشان اعمال می گردد.

به گفته وی؛ در شرایط فعلی بسیاری از پروازها، رستوران ها، اتوبوس ها و … از 100 درصد ظرفیت هایشان استفاده می نمایند، بنابراین طبیعی است مانند بسیاری از مشاغل و کسب و کارها سینماداران هم حق خود بدانند که بتوانند برای ظرفیت کامل سالن بلیت بفروشند و جبران مافات روزهای گذشته را نمایند. هم اکنون هر سالن سینما می تواند تنها 50درصد ظرفیتش بلیت بفروشد.

رئیس سازمان سینمایی اظهار کرد: در پی درخواست و مطالبه خانواده سینِما و سینماداران و پخش نمایندگان در حال مصاحبه با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا در صورت امکان و مناسب بودن شرایط، ظرفیت بلیت فروشی سالن های سینما با حفظ پروتکل های بهداشتی افزایش پیدا کند.

وی ضمن اظهار امیدواری از تعامل و همکاری ستاد مقابله با کرونا در این زمینه گفت: بدیهی است سینماها تابع پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا خواهند بود و هر وقت تصمیم جدیدی اتخاذ گردد بدان پایبند خواهند بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 963

به "سازمان سینمایی خواهان افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینماها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان سینمایی خواهان افزایش ظرفیت بلیت فروشی سینماها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید