خبرنگاران هزینه های چشم پزشکی افراد نیازمند در قالب وام درمان تامین می شود

به گزارش مجله گذر عمر، کرمانشاه- خبرنگاران- کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی بیستون و بانک قرض الحسنه مهر ایران کرمانشاه قرارداد همکاری با هم امضا کردند که براساس آن افرادی که توان مالی لازم برای انجام امور درمانی چشم ندارند می توانند از طریق دریافت تسهیلات از بانک مهر ایران هزینه های خود را از این طریق تامین کنند.

خبرنگاران هزینه های چشم پزشکی افراد نیازمند در قالب وام درمان تامین می شود

به گزارش خبرنگار خبرنگاران؛ این قرارداد همکاری روز دوشنبه در نشستی به امضای دکتر حمید آریایی تبار رییس کلینیک چشم پزشکی بیستون و محمدرضا نجفی شعاع؛ مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه در سرسرای اجتماعات این بانک رسید.

کلینیک فوق تخصصی چشم بیستون از حدود 2 سال پیش فعالیت خود را در شهر کرمانشاه شروع کرده و با استفاده از جدیدترین، مدرن ترین و به روزترین دستگاه های چشم پزشکی به مردم استان، غرب کشور و کشور عراق خدمات ارایه می دهد.

اعطای وام تا سقف 30 میلیون تومان برای درمان چشم

مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه در این نشست که با حضور جمعی از خبرنگاران رسانه های استان برگزار شد؛ گفت: این بانک تا به امروز 250 قرارداد در قالب خرید کالا کارت با اصناف مختلف در استان کرمانشاه منعقد کرده و در این قالب 2 هزار و 300 فقره تسهیلات پرداخت کرده است.

محمدرضا نجفی شعاع با بیان اینکه این اولین قرارداد همکاری با یک کلینیک چشم پزشکی است که منعقد می شود، اضافه کرد: ما در قالب خرید کالا کارت به افرادی که برای تامین هزینه های درمان چشم مشکل دارند تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کنیم.

نجفی شعاع؛ مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه

او شرایط این تسهیلات را داشتن یک ضامن معتبر اعم از کارمند یا بازاری و در دست داشتن معرفی نامه از سوی کلینیک چشم پزشکی بیستون دانست و گفت: پس از تشکیل پرونده در مدت 24 ساعت تسهیلات پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه این تسهیلات به صورت مستقیم به حساب کلینیک چشم پزشکی بیستون واریز می شود، گفت: این تسهیلات در قالب اقساط 6، 9 و 12 ماهه و به صورت کارمزد چهار درصد پرداخت می شود و هیچ سودی غیر از این کارمزد از وام گیرندگان دریافت نمی شود.

وی معیار میزان وام پرداختی را نیز براساس اعلام کلینیک دانست و گفت: برآورد میزان هزینه پس از اعلام از سوی کلینیک توسط بانک به حساب کلینیک واریز می شود و مبلغ تسهیلات در اختیار فرد قرار نمی گیرد.

او گفت: بیماران غیر از میزان وامی که بانک به حساب کلینیک واریز می کند دیگر هیچ مبلغی بابت هزینه های درمانی خود پرداخت نمی کنند.

وی اعلام کرد که افراد در کل کشور می توانند از مزایای طرح خرید کالا کارت استفاده کنند و تنها منحصر به استان کرمانشاه نیست.

آمادگی انعقاد قرارداد با همه کلینیک ها و پزشکان را داریم

مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه در ادامه این نشست با بیان اینکه طرح خرید کالا کارت از سال گذشته در این بانک شروع شده است، گفت: ما در این مدت در حوزه درمانی با کلینیک دندانپزشکی قرارداد بسته ایم که با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده و در این زمینه رتبه اول کشور را کسب کردیم.

نجفی شعاع، آمادگی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه را برای انعقاد قرارداد با همه کلینیک ها و پزشکان سطح استان اعلام کرد و اضافه کرد: هدف ما کمک به تامین هزینه های درمانی نیازمندان است و در این راه آمادگی همکاری با همه مراکز درمانی را داریم.

کلینیک بیستون مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های درمانی

رییس کلینیک فوق تخصصی چشم بیستون نیز در این نشست با قدردانی از این اقدام انسانی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه در راستای تامین هزینه های درمانی افراد نیازمند، گفت: این کلینیک در طول فعالیت 2 ساله خود تا به امروز تفاهم نامه های متعددی با اقشار و اصناف مختلف در سطح استان با هدف ارایه خدمات با کیفیت همراه با تکریم انسانی منعقد کرده است.

دکتر حمید آریایی تبار با اشاره به شیوع بیماری کرونا، اضافه کرد: در این شرایط کرونا، وابستگی مردم به کارهای چشمی افزایش پیدا کرده و خوشبختانه بستر مناسب با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کرمانشاه برای کمک به تامین هزینه های درمان افراد بی بضاعت نیز فراهم شده است.

او کلینیک چشم پزشکی بیستون را یکی از مجهزترین و مدرنترین کلینیک ها در سطح کشور دانست و گفت: در این کلینیک آخرین امکانات و تجهیزات مدرن دنیا در زمینه چشم پزشکی نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه دستگاه های لیزری که در این کلینیک وجود دارد از بهترین مارک ها و برندهای معروف و معتبر دنیا و ساخت سال 2021 کشور ژاپن است، اضافه کرد: اکنون در این کلینیک تمام نیازهای تشخیصی و درمانی مربوط به چشم برای مراجعه کنندگان انجام می شود و نیازی به مراجعه بیماران به سایر استان های کشور نیست.

آریایی تبار همچنین توضیح داد که در این کلینیک همچنین بهترین امکانات برای عمل جراحی وجود دارد و مجموعه منحصر به فردی در راستای ارایه خدمات درمانی و تشخیصی وجود دارد.

کلینیک با همه بیمه ها طرف قرارداد است

رییس کلینیک فوق تخصصی چشم بیستون در ادامه گفت: در این کلینیک علاوه بر بیماران استان کرمانشاه به بیماران استان های غرب کشور و کشور عراق نیز خدمات ارایه می شود.

آریایی تبار اضافه کرد: تعرفه های ارایه خدمات چشم پزشکی در این کلینیک براساس کتاب ارزش نسبی 1399 منطبق با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ویژه استان است.

به گفته او، این کلینیک با همه بیمه ها و بیمه های مکمل قرارداد همکاری دارد و بیماران می توانند با دفترچه بیمه خود از خدمات کلینیک استفاده کنند.

این کلینیک که در بلوار کیهانشهر، بیمارستان بیستون، طبقه همکف واقع شده هر روز در 2 شیفت از ساعت هشت صبح تا 23 آماده ارایه خدمات به مردم است.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 564

به "خبرنگاران هزینه های چشم پزشکی افراد نیازمند در قالب وام درمان تامین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هزینه های چشم پزشکی افراد نیازمند در قالب وام درمان تامین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید