افشای پیامک های جنجالی به استقلال ضربه می زند ، سکوت کنید ؛ هیچ کس نباید پا را فراتر از حد خودش بگذارد

به گزارش مجله گذر عمر، پیشکسوت تیم استقلال گفت: بهتر است همان موقع که اتفاقی می افتد در موردش صحبت نمایند، نوش دارو بعد از مرگ سهراب فایده ای ندارد.

افشای پیامک های جنجالی به استقلال ضربه می زند ، سکوت کنید ؛ هیچ کس نباید پا را فراتر از حد خودش بگذارد

به گزارش خبرنگاران، صادق ورمزیار در خصوص حواشی اخیری که برای استقلال به واسطه کشمکش های تلویزیونی ایجاد شده، گفت: الان تیم به واسطه نتایجی که گرفته شرایط خوبی دارد. آیا الان که استقلال در آستانه دربی واقع شده است، مطرح شدن این حرف ها درست است؟ الان این کارها و دامن زدن به این حرف ها به نفع استقلال است یا به ضرر تیم؟

وی با اشاره به صحبت های پیامکی قربان زاده و حجت کریمی مبنی بر جلوگیری از امضای قرادادها به وسیله مدیرعامل وقت استقلال، اضافه نمود: چرا زمانی که قربان زاده این پیامک را به کریمی داده بود، منتشر نکردند؟ استقلال هم ضربه نمی خورد. اگر تصویر پیامک همان موقع منتشر می شد، مردم و طرفداران به خوبی جواب رئیس وقت سازمان خصوصی سازی را می دادند. آیا این کار پیش از برگزاری دربی فایده دارد؟

کاپیتان اسبق استقلال گفت: نباید چند ماه بعد از اینکه می رویم تازه یادمان بیفتد صحبت کنیم. این کار تمرکز تیم را به هم می ریزد. همه حتی مدیران قبلی مشغول ایجاد حاشیه برای استقلال هستند. کدام یک به آرامش استقلال یاری کردند؟ همه مشغول ضربه زدن هستند. بعد از این همه مشکل، حالا که تیم نتیجه می گیرد و روی غلتک افتاده، یادشان افتاده قربان زاده چکار نموده است. باید همان موقع این صحبت مطرح می شد. الان که قربان زاده کنار رفته و نقشی ندارد، این حرف چه فایده ای دارد؟

ورمزیار توضیح داد: الان وقت این کارها نیست و باید همان موقع انجام می شد. دلیلی ندارد توپ را به زمین تیمی بیندازیم که در حال نتیجه گرفتن است. همین تیم اگر در این بازی نتیجه نگیرد، مورد انتقاد طرفداران قرار می گیرد. الان تیم به خاطر سقف قرارداد در جذب بازیکن مشکل دارد و بعضی حرف ها هم درست نیست. هیچ کس حق ندارد به استقلال ضربه بزند و هیچ کس نباید پا را فراتر از حد خودش بگذارد.

وی با اشاره به موضوع قرارداد جواد نکونام گفت: من خودم از حضور نکونام روی نیمکت استقلال حمایت کردم. چرا جواب روشنی به موضوع قرارداد او داده نمی گردد؟ قراردادش کجا بود؟ به جای پرداختن به حواشی، همه باید به فکر نتیجه گرفتن تیم باشند. از همه می خواهم در خصوص تیم استقلال صحبت ننمایند. نوش دارو بعد از مرگ سهراب به چه دردی می خورد؟ همان موقع که اتفاقی می افتد و مسئولیت دارید، باید درموردش صحبت کنید. قبل از دربی در پی اثبات چه چیزی هستید؟ هیچ موقع به هیچ مدیری بی احترامی نکردیم اما اجازه نمی دهیم کسی به آرامش استقلال ضربه بزند.

پیشکسوت استقلال با اشاره به تهیه وام برای پرداخت بدهی های مختلف، مطرح کرد: تهیه وام برای پرداخت بدهی ها، درآمدزایی نیست. شما اگر ماشین خودتان را برای پرداخت بدهی بفروشید، نامش تهیه پول است؟ این کار مثبتی نیست. الان استادیوم مرغوبکار در رهن است و پولی هم نداریم بدهیم. می توانند این استادیوم را ضبط نمایند و در مزایده بردارند. وقتی ملک را گروی بانک می گذارید بانک هم می تواند آن را بفروشد. این تهیه پول و درآمدزایی نیست. می گویند الان می توانیم 200 میلیارد فراهم کنیم. چرا آن زمان این 200 میلیارد فراهم نشد تا وام گرفته نگردد؟

وی اضافه نمود: وام گرفتن، آورده مالی نیست. اگر این پول به وقتش تهیه می شد، استقلال از آسیا حذف نمی شد و من هم دست مسئولان را می بوسیدم اما الان از همه می خواهم سکوت نمایند تا استقلال و طرفداران بیشمارش ضربه نخورند. همان گونه که زمان مدیریت حجت کریمی در حد توان از ایشان حمایت کردیم، حالا هم از او خواهش می کنم با سکوتش به استقلال یاری کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1402 بروزرسانی: 19 شهریور 1402 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1333

به "افشای پیامک های جنجالی به استقلال ضربه می زند ، سکوت کنید ؛ هیچ کس نباید پا را فراتر از حد خودش بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای پیامک های جنجالی به استقلال ضربه می زند ، سکوت کنید ؛ هیچ کس نباید پا را فراتر از حد خودش بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید