اختصاص 40 میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه تبریز

به گزارش گذر عمر، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 40 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز مدول دوم تصفیه خانه تبریز به صورت نقدی تا یک هفته آینده تخصیص می یابد.

اختصاص 40 میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه تبریز

محمدباقر نوبخت عصر چهارشنبه در جریان بازدید از مدول دوم تصفیه خانه در حال احداث تبریز و بعد از ارائه گزارش توسط مسئولان این پروژه اظهار کرد: با واریز مبلغ، مدول دوم باید تا بیستم تیر ماه سال جاری افتتاح شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی نیز در این بازدید گفت: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز یکی از بزرگ ترین پروژه های ایجاد زیرساخت تصفیه فاضلاب در کشور است که توانایی تحقق جمع آوری شبکه های داخل شهری، انتقال و تصفیه را در حد مطلوب و بر اساس برنامه ششم خواهد داشت.

علیرضا ایمانلو گفت: این پروژه به عنوان یکی از پروژه های مهم و اثر گذار در احیای دریاچه ارومیه محسوب شده که پساب خروجی این تصفیه خانه بر اساس استانداردهای مطلوب به دریاچه ارومیه منتقل خواهد یافت.

به گزارش خبرنگاران، مدول دوم تصفیه خانه بزرگ فاضلاب تبریز از سال 95 با قراردادی به مبلغ 182 میلیارد تومان در دو فاز مایع و لجن آغاز شده است.

مقرر شده است بعد از واریز اعتبار40 میلیارد تومانی توسط سازمان برنامه و بودجه پرژه مدول دوم تصفیه خانه تبریز تا تاریخ 20 تیرماه سال جاری افتتاح شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 724

به "اختصاص 40 میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 40 میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید