کفاشیان: PEC از افتخارات من است

به گزارش گذر عمر، ماجرای احداث ساختمان PEC در کمپ تیم های ملی فوتبال به چندین سال قبل و به دوران کارلوس کی روش باز می گردد که سرمربی پرتغالی در دوران علی کفاشیان با اصرار و سماجت زیاد جلوی هجمه ها ایستاد و بودجه فیفا را صرف ساخت و ساز این ساختمان کرد که امروز تبدیل به یکی از افتخارات فدراسیون فوتبال شده است.

کفاشیان: PEC از افتخارات من است

با این وجود، اخیرا تصویری از تابلو نصب شده به این ساختمان منتشر شده است که حاکی از تلاش های مهدی تاج برای ساخت و ساز این ساختمان است و هیچ نامی از کارلوس کی روش و علی کفاشیان روی آن دیده نمی گردد.

واقعیت این است که ساختمان مذکور با تلاش های سرمربی پرتغالی ساخته شده و دوران احداث آن به زمان ریاست علی کفاشیان بر می گردد. در تابلوی نصب شده همه این اتفاقات به مهدی تاج ربط داده شده و اثری از نام کفاشیان و کی روش نیست، این در حالی است که در زمان تاج تنها بعضی تغییر کاربری ها در پک انجام گرفت و بعضی امکانات به این مرکز اضافه شد.

این اتفاقات موجب شد با علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال شد تا او درباره حواشی مربوط به این اتفاقات و تلاش های کارلوس کی روش و حمایت های او از ساخت این ساختمان صحبت کنیم.

اخیرا تابلویی روی دیوار ساختمان PEC نصب شده که حاکی از تلاش های مهدی تاج برای آماده سازی این مرکز است و نامی از شما و کی روش دیده نمی گردد.

نام بردن یا نبردن از من مهم نیست. همه تاریخ ساخت این مرکز را می دانند. اگر با کسانی که در آنجا کار می کنند صحبت کنید، می گویند چه کسانی برای ساخت این کمپ و این ساختمان تلاش کردند.

موضوع ساخت ساختمان PEC به دوره مدیریت شما باز می گردد اما بالاخره فدراسیون تصمیم به سانسور تلاش های شما و کی روش گرفته است.

در جریان این مسائل نیستم. من تا وقتی که در فوتبال بودم، تلاش خودم را کردم. البته وظیفه مان را انجام دادیم. وقتی کمپ را تحویل گرفتم فقط دو زمین چمن داشت که در ادامه من دو هتل، یک سالن فوتسال، ایفمارک و ساختمان PEC را ساختم.

پس چرا با وجود ساخت و ساز این ساختمان، نامی از شما برده نشده؟

اصلا ساختمان PEC در دوران ریاست من و با حضور گودرزی، وزیر وقت ورزش و جوانان افتتاح شد. این کارها برای فوتبال انجام شد و حالا می توانند نامی از من نبرند. احداث این ساختمان را جزو افتخارات خودم می دانم. حالا که ساختیم، چه تاجی به سرمان زدند؟

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 27

به "کفاشیان: PEC از افتخارات من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: PEC از افتخارات من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید