چرخش رضا شکاری از گل گهر به سمت پرسپولیس!

به گزارش مجله گذر عمر، به گزارش خبرنگاران، رضا شکاری مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور بود که در ابتدای این فصل قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرد. شکاری که مدعی شده بود مسئولان تراکتور قراردادش را دست کاری کرده اند، از این تیم به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

چرخش رضا شکاری از گل گهر به سمت پرسپولیس!

کار اثبات ادعای شکاری در فدراسیون فوتبال کمی زمان بر و پیچیده شد؛ با این حال این بازیکن که از برنده شدنش در این پرونده مطمئن بود، با مسئولان باشگاه گل گهر و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم مذاکره کرد و توافق کرد بعد از صدور رای، به این تیم اضافه شود.

باوجود توافق شکاری با گل گهر، وی تمایلاتی برای پیوستن به تیم پرسپولیس هم از خود نشان داده است و این احتمال وجود دارد که مهاجم سابق تراکتور در جابجایی زمستانی راهی پرسپولیس شود.

شکاری پیش از این یک بار قبل از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برای اضافه شدن به پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود که با طفره یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و پاسخ منفی وی روبرو شد.

ظاهراً شکاری در تلاش است با فراهم کردن بعضی از شرایط و رایزنی های جدید، زمینه حضورش در پرسپولیس را فراهم کند. به هر حال بعد از صدور رای رسمی فدراسیون فوتبال در پرونده شکاری، سرنوشت این بازیکن هم به صورت قطعی معین می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 531

به "چرخش رضا شکاری از گل گهر به سمت پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرخش رضا شکاری از گل گهر به سمت پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید