فیلم جنجال سیامک انصاری در لایو جهان جهانبخت!

به گزارش مجله گذر عمر، خبرنگاران: ویدئویی از جهان جهانبخت که جدیداً منتشر شده و حسابی جنجال آفرین شده است.

فیلم جنجال سیامک انصاری در لایو جهان جهانبخت!

جهان جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی جهان جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند جهان جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی بود. جهان جهانبخت نام فرزندش را آرتام گذاشت.جهان جهانبخت لایو جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، جهان جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به جهان آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت نموده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

یکی در کامنت های لایو نوشت: سلام من سیامک انصاری هستم !او هم با این نام شوخی کرد.

جهان جهانبخت سال 1386 وقتی 18 ساله بود با حضور در شبکه اجتماعی فیسبوک و انتشا.ر عکس های خود بسیار مورد توجه نهاده شد و در مدت کمی هزاران دنباله نماینده پیدا کرد. او فعالیت خاصی نداشت و صرفا تصاویر خود را منتشر می داد که از قضا در آن دوره این تصاویر خیلی زود دست به دست شد و حسابی مورد توجه نهاده شد

در حال حاضر پدرش فوت نموده و مادرش در قید حیات است. جهان جهانبخت در مصاحبه ای گفته بود که مادرش را قهرمان زندگی اش می نماید.

فعالیت خود را در فضای مجازی از سال ها پیش و زمانی که فیسبوک میان ایرانی ها بسیار محبوب بود، آغاز می نماید و طولی نمی کشد که صفحه فیسبوک اش دنبال نمایندگان زیادی به دست می آورد. در آن موقع فعالیت خاصی نداشته و تنها عکس هایی مدلینگ طور را در صفحه اش منتشر می کرد.

خانواده و نام اصلی

جهان با نام اصلی زهرا جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به جهان آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت نموده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

آغاز با فیسبوک

سال 1386 وقتی 18 ساله بود با حضور در شبکه اجتماعی فیسبوک و انتشار عکس های خود بسیار مورد توجه نهاده شد و در مدت کمی هزاران دنباله نماینده پیدا کرد.

او فعالیت خاصی نداشت و صرفا تصاویر خود را منتشر می داد که از قضا در آن دوره این تصاویر خیلی زود دست به دست شد و حسابی مورد توجه نهاده شد.

به ترکیه رفتیم

با سرانجام یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانوادم اوضاع اقتصادی خوبی داشتند و دارند و منو همواره ساپورتم می نمایند.

قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت آنالیز سفارت این کشور هستم که هنوز به نتیجه نرسیده است.

قهرمان زندگی ام ، مادرم است

قهرمان زندگی من مادرم هست ، ایشالله همواره سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشد ، سلامتی مامانم همه چیز زندگی ام است.

منبع: رکنا
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 997

به "فیلم جنجال سیامک انصاری در لایو جهان جهانبخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم جنجال سیامک انصاری در لایو جهان جهانبخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید