رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می افتد

به گزارش گذر عمر، مراد کرمی گفت: باید ببینیم محدودیت هایی که اعمال می گردد شامل حال ما هم خواهد شد یا خیر، اگر ستاد کرونا اجازه ندهد یا مورد خاصی پیش بیاید لیگ بانوان به تعویق خواهد افتاد.

رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می افتد

به گزارش خبرنگاران، دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان به میزبانی تهران و با حضور 8 تیم انجام شد و دور برگشت قرار است از 9 آذر و به میزبانی مشهد انجام گردد. البته پیش از این قرار بود این مسابقات از اول آذر انجام گردد که به دلیل شرایط شیوع کرونا و درخواست تیم ها مسابقات با تعویق 9 روزه روبرو شد. در حال حاضر به دلیل اعمال محدودیت هایی که قرار است از ابتدای آذر در کل کشور اجرا گردد معین نیست مسابقات دور برگشت بانوان در تاریخ معین شده انجام خواهد شد یا خیر.

مراد کرمی در مورد انجام مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان اظهار کرد: تا یک آذر چیزی معین نیست و باید ببینیم محدودیت هایی که اعمال می گردد چگونه خواهد بود. برنامه ما این است که مسابقات را از 9 آذر شروع کنیم ولی باید ببینیم ستاد مقابله با کرونا چه تصمیماتی خواهد گرفت. اگر ستاد کرونا اجازه ندهد یا مورد خاصی پیش بیاید مسابقات به تعویق خواهد افتاد.

رییس سازمان لیگ هندبال در ادامه گفت: تا یکم صبر خواهیم کرد تا ببینیم چه تصمیماتی گرفته می گردد. باید ببینیم محدودیت هایی که اعمال می گردد شامل حال ما هم می گردد یا نه. هنوز تا شروع مسابقات 15 روز مانده است، به تیم ها هم اعلام نموده ایم برای دریافت هتل و اسکان تا یک آذر صبر نمایند تا ببینیم شرایط چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 369

به "رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می افتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید