دعوا و فریادهای رونالدو و نامزدش پای پرواز ، جدایی خبرساز بعد از دوران ظاهرسازی

به گزارش مجله گذر عمر، مدتی است که گفته می گردد رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس خوب نیست و این زوج با هم مشکل پیدا نموده اند.

دعوا و فریادهای رونالدو و نامزدش پای پرواز ، جدایی خبرساز بعد از دوران ظاهرسازی

به گزارش خبرنگاران رونالدو و جورجینا رودریگس با درگیری شدید در ملاءعام به شایعات در خصوص شرایط رابطه خود دامن زدند.

مدتی است که گفته می گردد رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس خوب نیست و این زوج با هم مشکل پیدا نموده اند. از زمان ورود ستاره پرتغالی به النصر برآورد هایی مبنی بر اینکه این رابطه ممکن است به هم بخورد، وجود داشته است. اخیراً هم رسانه های پرتغالی این گزارش ها را واقعی دانسته و مستقیماً تأیید کردند که کریستیانو از دست جورجینا خسته شده است.

به همین دلیل خبر جدیدی منتشر شده که مهر تایید دیگری بر تمام این شایعات می زند. یک شاهد با آبل پلانلس، روزنامه نگار اسپانیایی، تماس گرفته تا همه آنچه که بین این زوج در یکی از شدیدترین دعواهایشان رخ داده است، را به او بگوید. شاهد گفت: آنها قبل از سوار شدن به هواپیما بر سر هم فریاد می زدند.

رسانه های دیگر نیز به رابطه بد بین رونالدو و جورجینا اشاره کردند، همانطور که ال فوتبولرو گزارش داده، کریستیانو رونالدو از رفتارهای جورجینا ناراحت است و احساس می نماید که او خودمحور شده است. مستند جورجینا هم در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد نهاده شد و خیلی از منتقدان می گویند که حرف های او به میزان کافی معتبر نیست و خیلی از صحنه ها نمایشی و به دور از واقعیت است و زرق و برق تصنعی دارد.

با این حال، تندترین اظهارات را لئو کایرو، دوست مادر این فوتبالیست، اعلام کرد. کایرو گفت: ماه هاست که می گویم آنها با هم خوب نیستند و محتمل است از هم جدا شوند. رونالدو از دست او خسته شده و واقعیت همین است. کایرو حتی گفت که ازدواج در کار نخواهد بود و آنها فقط برای حفظ ظاهر با هم هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1281

به "دعوا و فریادهای رونالدو و نامزدش پای پرواز ، جدایی خبرساز بعد از دوران ظاهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوا و فریادهای رونالدو و نامزدش پای پرواز ، جدایی خبرساز بعد از دوران ظاهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید