حذف پرسپولیس و استقلال تقصیر فدراسیون فوتبال نیست

به گزارش مجله گذر عمر، حسین شریفی در مورد آخرین شرایط تیم ملی فوتبال بانوان گفت: تیم ملی فوتبال بانوان بامداد دیروز با یک پرواز اختصاصی و بدون هیچ دغدغه و با کوتاه ترین زمان به هند رفت و از دیروز تمرینات خود را شروع کردند. همه بازیکنان از محل اسکان خود راضی هستند و همانطور که می دانید ما در جام ملتهای آسیا حضور داریم که با استانداردهای خود برگزار می گردد.

حذف پرسپولیس و استقلال تقصیر فدراسیون فوتبال نیست

وی اضافه نمود: تنها دغدغه تیم ملی در هند کرونا است که آمار مبتلایان بالایی در این کشور شناسایی شده است. تمام حمایت های لازم از سوی فدراسیون به شاگردان ایراندوست و کادر فنی می گردد و با توجه به اینکه برای اولین بار در این رقابت ها حضور داریم شرایط آسانی نخواهیم داشت. مطمئن باشید همه بازیکنان و کادرفنی کوشش خود را می نمایند ولی نباید توقعات بالا برود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره نامه ای که برای باشگاه لیگ رجحان ارسال شده مبنی بر اینکه نباید اردوی خارجی بروند، مطرح نمود: این موضوع را تکذیب می کنم، همه تیم ها می توانند در صورت احتیاج تیم و با موافقت کادرفنی برای اردو به کشورهای خارجی بروند اما باید الزاماتی که گفته شده را رعایت نمایند. یکی از الزامات رفتن به اردوهای خارجی دریافت مجوز شورای برون مرزی است که این موضوع سالهاست اعلام شده که هر تیمی قصد خروج از کشور را دارد باید این مجوز را داشته باشد.

شریفی ادامه داد: ما تنها به تیم ها یادآوری کردیم که بیست روز قبل از اعزام به کشورهای خارجی مدارک را تحویل دهند تا برای آنها مشکل پیش نیاید.

وی ادامه داد: مثل بحث حذف سرخابی ها که خیلی ها دوست داشتند این موضوع را گردن فدراسیون بیندازند، در حال شایعه درست کردن هستند. از همه خواهش می کنم که برای ایجاد محبوبیت، توپ را در زمین فدراسیون قرار ندهند و موضوعاتی از جمله حذف سرخابی ها مربوط به دوران قبل است و ممکن بود هر لحظه این اتفاق بیفتد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص حضور تماشاگران در ورزشگاه ها گفت: همین الان در دفتر محمد پولادگر معاونت قهرمانی وزارت ورزش جلسه ای در حال برگزاری است و پس از انتها جلسه تمامی نکات اعلام می گردد.

شریفی در پاسخ به این سوال آیا حضور ایفانتینیو در ایران قطعی شده یا خیر، گفت: همچنان شرایط مثل قبل است و هیچ موضوع دیگری مطرح نشده است.

وی در خصوص گفته عزیزی خادم در خصوص حسین کنعانی زادگان و در پاسخ به اینکه آیا مدافع تیم ملی حضورش در ترکیب تیم ملی منتفی شده است یا خیر گفت: این مسئله در حوزه اختیارات کادرفنی است و پرونده این موضوع در کمیته اخلاق همچنان باز است و آنالیز می گردد. کنعانی زادگان از جمله بازیکنانی است که برای تیم ملی زحمت کشیده و با توجه به تصمیمات کمیته اخلاق و کادرفنی دستورات لازم انجام می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1097

به "حذف پرسپولیس و استقلال تقصیر فدراسیون فوتبال نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف پرسپولیس و استقلال تقصیر فدراسیون فوتبال نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید