بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر در دستور کار قرار گرفت

به گزارش گذر عمر، رئیس تئاتر شهر در دیدار با شهردار ناحیه یک منطقه 11 تهران بر همکاری مدیران شهرداری در بهسازی پیاده راه و فضای سبز مجاور این مجموعه تاکید کرد.

بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر در دستور کار قرار گرفت

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، رئیس تئاتر شهر و شهردار ناحیه یک منطقه 11 تهران روز یکشنبه ششم مهر در دفتر مدیریت این مجموعه درباره مسائل محیط پیرامونی تئاتر شهر با هم گفتگو کردند.

ابراهیم گله دارزاده رئیس مجموعه تئاتر شهر در این دیدار ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری شهردار، سایر مدیران و معاونان شهرداری منطقه 11 تهران از شهردار ناحیه یک منطقه 11 تهران خواست تا در حوزه بهسازی فضای سبز این مجموعه به ویژه محیط منتهی به پیاده راه خیابان ولیعصر (عج) و بوستان دانشجو در روز های آینده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به این نکته که بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر نیازمند حمایت همه جانبه دستگاه های مختلف در حوزه مدیریت شهری است به طرح نکاتی درباره نورپردازی محیط بیرونی و ارائه راهکار هایی برای خروج افراد بزهکار از فضای فرهنگی این مجموعه پرداخت.

علی اصغر طاهری شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه 11 تهران نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضورش در مجموعه تئاتر شهر از تلاش مجموعه تحت مدیریت خود برای هرگونه همکاری با مجموعه تئاتر شهر در جهت بهسازی فضای بیرونی تئاتر شهر خبر داد.

شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه 11 تهران در بخش پایانی صحبت های خود ضمن دیدار از محیط پیرامونی تئاتر شهر، آسیب های عمرانی در مجاورت مجموعه را بررسی و قول پیگیری های لازم در این زمینه را داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 275

به "بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر در دستور کار قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر در دستور کار قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید