اردوی تمرینی ما در ارتفاعات بلغارستان برپا شده است

به گزارش گذر عمر، به گزارش خبرنگاران، آلبرت ساریتوف آزادکار روسی الاصل تیم رومانی که مدال برنز وزن 97 کیلوگرم المپیک 2016 ریو را نیز در کارنامه خود دارد، گفت: در حال حاضر هدف انجام تمرینات و کسب سهمیه المپیک توکیو است.

اردوی تمرینی ما در ارتفاعات بلغارستان برپا شده است

وی در مورد شرایط تمریناتش در زمان شیوع کرونا گفت: تمام این ماه ها استراحت کردم و فقط اکنون به دنبال بازگشت به تمرینات هستم و کار خود را در یک پایگاه ورزشی که در ارتفاع 2000 متری کوه های بلغارستان واقع شده است تمرین می کنیم. تا شعاع 40 کیلومتری ما هیچ شهری وجود ندارد و فقط کشتی گیران تیم رومانی در این پایگاه تمرین می کنند و با کسانی که در آنجا هستند در تماس هستند.

ساریتوف ادامه داد: هم اکنون در استانبول زندگی می کنم چون در اینجا زندگی راحت تر است و روس های زیادی در اینجا هستند.

دارنده مدال نقره اروپا در مورد اینکه در این مدت تمرین سنگین نداشته، شرح داد: هم اکنون 100 کیلوگرم وزن دارم و وقتی تمرین می کردم حدود 97 کیلوگرم بود، قبلا وزنم کم بود و مجبور بودم که طی این سالها وزن اضافه کنم اما دیگر، نیازی به این کار نیست.

ساریتوف در پایان در مورد اهداف برگزاری اردویی که هم اکنون در آن حضور دارد نیز گفت: این اردو برای ایجاد هیجان و انگیزه است. ما باید شرایط جسمانی خود را بهبود ببخشیم، اما تمرین روی تشک را نیز انجام می دهیم. در نهایت هدفم کسب آمادگی لازم برای حضور در مسابقات پیش رو از جمله رقابت های کسب سهمیه المپیک است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 262

به "اردوی تمرینی ما در ارتفاعات بلغارستان برپا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی تمرینی ما در ارتفاعات بلغارستان برپا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید