چمران: به شهرداری نمره ای نمی دهم ، شهرداری را زیر صفر تحویل گرفتیم

به گزارش مجله گذر عمر، رئیس شورای شهر تهران، در خاتمه نخستین سال از فعالیت شهرداری تهران در دوره ششم مدیریت شهری در پاسخ به سوالی مبنی بر دادن نمره به عملکرد شهرداری تهران گفت: نمره ای به شهرداری تهران نمی دهم.

چمران: به شهرداری نمره ای نمی دهم ، شهرداری را زیر صفر تحویل گرفتیم

به گزارش خبرنگاران، مهدی چمران در حاشیه نودمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در مورد کوشش شهرداری تهران، برای توسعه حمل و نقل عمومی، همزمان با بازگشایی مدارس گفت: شهرداری را در شرایط زیر صفر تحویل گرفتیم لذا ماهها کوشش شد تا شرایط را به صفر برسانیم. به همین دلیل برنامه ریزی های لازم برای تحقق توسعه حمل و نقل عمومی اجرا شده است.

او اضافه نمود: اگر چه تا ایده آل فاصله داریم اما مقدمات همانند توسعه مترو، توسعه ناوگان اتوبوسرانی و برنامه ریزی ها برای تحقق این اهداف اجرا شده است. همه این اقدامات در شرایطی اجرا شده که انبارهای مترو و اتوبوس خالی بوده و مسائل اقتصادی نیز برای مجموعه شهرداری تهران وجود داشته است.

رییس شورای شهر تهران ادامه داد: افزایش 2000 اتوبوس در شهر تهران، انجام خواهد شد تا بتوانیم به نقطه صفر برسیم. چرا که ناوگان اتوبوسرانی تهران با کمبود روبرو است و به این ترتیب با شروع مهر با ترافیک شدید روبرو خواهیم شد. لذا کوشش خواهیم کرد تا ابتدای مهر تعدادی از اتوبوس های نو به ناوگان تزریق گردد و امیدواریم این اتوبوسهای نو به مهر ماه برسد تا بخشی از مشکل حل گردد.

او تاکید نمود: قطعا شهر مجموعه ای از فعالیت هاست و نمی توان آن را یک بعدی درنظر گرفت و قطعا فقط حمل و نقل عمومی و یا بافت فرسوده نیست که باید مورد توجه قرا ربگیرد و باید در کنار هم قرار بگیریم و با هم افزایی دستگاهها بتوانیم مسائل شهر را حل کنیم.

چمران در پاسخ به سوالی مبنی بر نمره شهرداری تهران ظرف یک سال از فعالیتی که انجام داده است، گفت: نمره ای به شهرداری تهران نمی دهم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1401 بروزرسانی: 19 شهریور 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1179

به "چمران: به شهرداری نمره ای نمی دهم ، شهرداری را زیر صفر تحویل گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: به شهرداری نمره ای نمی دهم ، شهرداری را زیر صفر تحویل گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید