هیچ گونه افزایشی در نرخ نان در آذربایجان غربی صورت نمی گیرد

به گزارش گذر عمر، خبرگزاری خبرنگاران-معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نظارت بیش ازپیش بر تهیه و فراوری نان در سطح استان، گفت: هیچ گونه افزایشی در نرخ نان در استان آذربایجان غربی صورت نمی گیرد.

هیچ گونه افزایشی در نرخ نان در آذربایجان غربی صورت نمی گیرد

به گزارشخبرگزاری خبرنگاران از استانداری آذربایجان غربی، نادر صادقی در جلسه کارگروه آرد و نان با بیان این که فراوانی نانوایی ها در سطح استان با توجه به جمعیت استان دو برابر میانگین کشوری است، گفت: هیچ گونه کوتاهی در تهیه و فراوری نان قابل قبول نیست و با متخلفان برخورد می گردد.

وی خاطر نشان کرد: هیچ افزایشی از بابت قیمت نان در آذربایجان غربی وجود نخواهد داشت. همچنین سازمان های نظارتی نیز بر فرایند عرضه و کیفت نان فراوریی در استان نظارت بیشتری داشته باشند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر آنالیز شرکت های حمل و نقل برای کاهش هزینه حمل آرد، مطرح نمود: دستگاه ها و مسئولان مربوطه اهتمام ورزیده و شرکت های مختلف را مورد آنالیز قرار دهند تا هزینه نانوایی ها افزایشی نداشته باشد.

وی با تاکید بر پرداخت حق الزحمه بازرسان، ابراز داشت: تعداد 33 هزار و 17 بازرسی در طول 9 ماه گذشته توسط 43 نفر انجام شده است. همچنین 2 هزار و 356 پفراینده به مبلغ یک هزار و 300 میلیارد تومان تشکیل شده است.

مسائل مربوط به تهیه و فراوری آرد و نان، پرداخت حق الزحمه بازرسان نظارت، آنالیز شرکت های حمل و نقل آرد، آرد ترمیمی، توزیع تابلوهای معرف نانوایی ها و آنالیز شرایط واحدهای نان روغنی در این جلسه مورد بحث نهاده شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 449

به "هیچ گونه افزایشی در نرخ نان در آذربایجان غربی صورت نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ گونه افزایشی در نرخ نان در آذربایجان غربی صورت نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید