طراحی سایت: طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!

به گزارش مجله گذر عمر، خبرنگاران - درحالی حدود 2 هفته از آغاز سفرهای نوروزی می گذرد که سازمان هواپیمایی از غیرقانونی بودن برخی سایت های فرش بلیت هواپیما خبر داده است.

طراحی سایت: طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از برترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با برترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سازمان هواپیمایی کشوری طی اطلاعیه ای با عنوان هشدار به نقل از سخنگوی این سازمان از نداشتن مجوز قانونی از طریق برخی سایت های فروش بلیت با عناوین چارتر 724 و چارترملی خبر داد.

رضوی با هشدار به هموطنان جهت عدم خرید بلیت هواپیما از منابع نامعتبر گفت: سایتهای فروش بلیت هواپیما با عناوینی چون چارتر724 و چارتر ملی غیر قانونی هستند و مجوز فروش بلیت از سازمان هواپیمایی کشوری ندارند.

وی اضافه کرد: متاسفانه برخی واسطه گران با راه اندازی سایتهای غیر قانونی مبادرت به فروش بلیت هواپیما با قیمت های نامتعارف می نمایند و برخی هموطنان به دلیل عدم آشنایی با درگاههای قانونی فروش بلیت مبادرت به خرید از این سایتها می نمایند که در صورت بروز مشکل در طول سفر هیچ یک از فروشندگان این سایت ها پاسخ گوی مسافران نیستند.

وی در مورد نحوه خریداری بلیت از درگاههای مجاز فروش بیان نمود: هموطنان میتوانند با مراجعه به سایت شرکتهای هواپیمایی مستقیما از شرکتها بلیت تهیه نمایند. همچنین لیست دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایتهای فروش بلیت دارای مجوز در پرتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس caa.gov.ir در دسترس می باشد و مسافرانی که قصد خرید بلیت از مبادی فوق را دارند با رجوع به لیست فوق از نحوه فعالیت، اعم از فعال یا غیرفعال و اعتبار مجوز درگاه فروش بلیت مورد نظر خود اطلاع حاصل نمایند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در مورد برخورد با متخلفان بیان نمود: سازمان هواپیمایی کشوری علاوه بر معرفی سایت های متخلف به مراجع قانونی با شرکتهای هواپیمایی که بلیت آنها از طریق این سایتها به فروش میرسد نیز برخورد خواهد کرد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1050

به "طراحی سایت: طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: طراحی سایت: هشدار سازمان هواپیمایی درباره سایت های غیرمجاز فروش بلیت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید