قرارداد ستاره پرسپولیس تمدید نشد!

به گزارش مجله گذر عمر، عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی رفت مقابل شهرخودرو که در مشهد برگزار گردید از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت گشت اما در حالیکه می توانست دو هفته بعد از مصدومیت زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد ولی این کار را نکرد تا با تأخیر جراحی کند.

قرارداد ستاره پرسپولیس تمدید نشد!

این بازیکن که قرار بود ابتدا در قطر زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد در نهایت تصمیم گرفت که این کار را در تهران انجام دهد و این روزها او دوران نقاهت خود را سپری می نماید.

شرایط عیسی آل کثیر به گونه ای است که قطعاً نیم فصل اول لیگ برتر را از دست خواهد داد و در صورت رسیدن به آمادگی کامل، قادر خواهد بود از نیم فصل دوم پا به زمین بازی بگذارد.

با این همه عیسی آل کثیر قراردادی با پرسپولیس ندارد و قرارداد دو ساله او در سرانجام فصل گذشته به اتمام رسید. شرایط فعلی آل کثیر و دوری از میدان به علت مصدومیت باعث شد تا کادر فنی سرخ پوشان اعلام احتیاج به تمدید قرارداد این بازیکن نکنند و به همین دلیل نام آل کثیر از فهرست پرسپولیس برای لیگ برتر بیست و دوم خارج خواهد بود چرا که او قراردادی با این تیم ندارد.

شرایط برای نیم فصل دوم اما فرق دارد و در صورتی که آل کثیر به بهبود کامل برسد و اگر یحیی گل محمدی خواستار ادامه حضور این بازیکن در جمع سرخ پوشان باشد آن وقت بازیکن شماره 72 پرسپولیس می تواند در نیم فصل دوم به این تیم بپیوندد. این البته منوط به توافقات احتمالی برای پیوستن عیسی آل کثیر به پرسپولیس در نیم فصل دوم است. باید دید کادر فنی پرسپولیس برای نیم فصل دوم برنامه ای برای جذب این مهاجم خوزستانی دارد یا اینکه آل کثیر تصمیم دیگری برای ادامه دوران فوتبال خود خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1155

به "قرارداد ستاره پرسپولیس تمدید نشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد ستاره پرسپولیس تمدید نشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید