علیرضا بیرانوند از آنتورپ جدا می گردد؟

به گزارش مجله گذر عمر، از زمانی که سرمربی تیم آنتورپ تصمیم گرفته دی وولف بلژیکی را به میدان بفرستد علیرضا بیرانوند و بوتز فرانسوی نیمکت نشین شده اند و هفته هاست که بازی نمی نمایند. به خصوص که علیرضا در همه بازی های آنتورپ در مرحله نهایی لیگ برتر بلژیک غایب بوده است. این برای اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ناراحت نماینده است. هر چند مرد شماره یک تیم ملی در تمرینات تیم آنتورپ حضور فعالی داشته است، اما تمرین و مسابقه با هم تفاوت دارد و نیمکت نشینی ها مداوم در آنتورپ موجب شده تا علیرضا بیرانوند از شرایط مسابقه دور گردد.

علیرضا بیرانوند از آنتورپ جدا می گردد؟

با این حال بعید به نظر می رسد سرمربی تیم ملی ریسک تغییر دروازه بان را به جان بخرد به خصوص که علیرضا بیرانوند دروازه بان باتجربه ای بشمار می رود و نیمکت نشینی او می تواند انتقاد از اسکوچیچ را به همراه داشته باشد. اما در صورت تداوم نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند، طولی نخواهد کشید که او صندلی خود را در تیم ملی از دست خواهد داد. نه فقط اسکوچیچ بلکه هر مربی دیگری راهنمایی تیم ملی را برعهده داشته باشد به خوبی می داند بازیکنی که می خواهد در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان برود باید در ترکیب تیم باشگاهی اش بازی کند تا در فرم ایده ال و شرایط مسابقه قرار گیرد و به خوبی می دانیم هیچ گاه تمرین نمی تواند شرایط مسابقه را برای بازیکن ایجاد کند. در گذشته هم به خوبی دیدیم علیرضا حقیقی بعد از اینکه مرد شماره یک تیم ملی شد و در جام جهانی 2014 هم نمایش های خوبی داشت به علت نیمکت نشینی در لیگ برتر روسیه صندلی خود را در تیم ملی از دست داد. این بدین معنی است که علیرضا بیرانوند که با آنتورپ قرارداد دارد باید به شرط حضور در ترکیب تیم به این قرارداد ادامه دهد چرا که در غیر اینصورت صندلی مهمش در اردوی تیم ملی را از دست خواهد داد.

البته باید به این نکته اشاره نمود بازی کردن دروازه بان ایرانی در لیگ برتر یکی از کشور های اروپایی کار آسانی نیست و کمتر دروازه بانان ایرانی صاجب این موقعیت شده اند. علیرضا بیرانوند در فصل جاری تلاش و تلاش فراوانی برای بازی در ترکیب آنتورپ داشت و در چند مسابقه داخلی و بین المللی هم در ترکیب تیم نهاده شد و نمایش های خوب بیشتر از اشتباهاتش بود، اما در نهایت حمایت لازم از سوی سرمربی آنتورپ از او صورت نگرفت. در فصلی که گذشت امیر عابدزاده که به نظر می رسد یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی باشد در ترکیب تیم ماریتیمو حضور ثابتی داشت و حتی در یکی از سایت ها در تیم منتخب فصل نهاده شد. این وضعیتی است که اسکوچیچ دوست دارد در خصوص علیرضا بیرانوند هم صادق باشد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 753

به "علیرضا بیرانوند از آنتورپ جدا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیرانوند از آنتورپ جدا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید