حسینی: زور کمیته انضباطی و فدراسیون به استقلال نمی رسد!

به گزارش مجله گذر عمر، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه کمیته انضباطی هم وجود ندارد و کمیته انضباطی فقط برای پرسپولیس وجود دارد.

حسینی: زور کمیته انضباطی و فدراسیون به استقلال نمی رسد!

به گزارش ایسنا، سید جلال حسینی پس از تساوی تیمش در داربی مرکز، اظهار کرد: در صحنه گل استقلال بازی خوابیده بود و حتی کامیابی نیا آمده بود بازوبند را به من بدهد اما داور نگذاشت که من وارد زمین شوم.

وی ادامه داد: استقلال بیشتر مستقیم بازی می کرد و بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند اما داور نگذاشت کار ما درست انجام گردد و متاسفانه امروز خیلی به ضرر ما سوت زد.

حسینی اعلام کرد: متاسفانه وقتی داور بازی تغییر می نماید، همه چیز تعیین است و نمی توان دیگر صحبت کرد. دستوراتی است که می دهند و ما نمی توانیم کاری کنیم. متاسفانه کمیته انضباطی هم فقط برای پرسپولیس وجود دارد.

وی اضافه کرد: ما دوست نداشتیم خیلی حرف بزنیم. مدیرعامل استقلال چند بار کنفرانس می گذارد و برای خودش در خصوص هر چیزی حرف می زند و کمیته انضباطی هم جرأت ندارد به استقلال حرفی بزند اما هر موقع بخواهند بدون این که ما را دعوت نمایند، محروم مان می نمایند. این حرف ها وقتی هر کاری دلشان بخواهد انجام می دهند فایده ای ندارد. زور کمیته انضباطی و فدراسیون به استقلال نمی رسد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تکلیف قهرمانی گفت: ما کارمان را می کنیم. سال های گذشته کارهایی را که با ما کردند همه می دانند و هر کاری خواستند کردند. همین الان هفت بازیکن تیم ملی از تیم ما هستند. این چه ثباتی است؟ هر وقت خواستند ما را محروم کردند و بازیکنان ما رفتند. دو سال است که با یک مهاجم بازی می کنیم و آل کثیر هم محروم و بعد مصدوم شد و این ها قضیه ای است که چه وزیر و چه فدراسیون همه در آن دست دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1079

به "حسینی: زور کمیته انضباطی و فدراسیون به استقلال نمی رسد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: زور کمیته انضباطی و فدراسیون به استقلال نمی رسد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید