امیدوارم موانع بازگشت استراماچونی برطرف شود، بازگشت او همه جوره به سود استقلال است

به گزارش گذر عمر، کاپیتان تیم استقلال گفت: بازگشت استراماچونی همه جوره به سود استقلال است و امیدوارم موانع بازگشت او جبران شود.

امیدوارم موانع بازگشت استراماچونی برطرف شود، بازگشت او همه جوره به سود استقلال است

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، وریا غفوری که در باشگاه استقلال حضور یافته بود، اظهار کرد: برای یکسری کارهای شخصی که داشتم به باشگاه آمده بودم. ما کار سختی در جابجایی داریم، چون هر طور شده باید تیم خودمان را حفظ کنیم و بازیکنانی را که قراردادشان به پایان رسیده است، راضی کنند که بمانند. این بازیکنان حق و حقوقی دارند که امیدوارم باشگاه بتواند این مشکل را حل نماید.

وی درباره ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرح داد: لیگ قهرمانان یک سطح دیگری از فوتبال است. کار سختی داریم و خدا را شکر که مجید نامجومطلق، بهزاد غلامپور و صالح مصطفوی قبول مسئولیت کردند. آن ها شناخت خوبی دارند، اما کارمان در آسیا سخت است. باشگاه باید در بحث جابجایی بیشترین تلاش خود را انجام دهد. جابجایی یک رقابت است. می دانم علی کریمی یکی دو پیشنهاد خوب دارد که قابل مقایسه با پیشنهادات داخل ایران نیست. تلاش می کنیم و دوست داریم کریمی بماند، اما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

کاپیتان تیم استقلال در خصوص اینکه خودش نیز با پیشنهاد خارجی روبه رو شده است، یادآور شد: من پیشنهاد خارجی نداشتم، اما کریمی پیشنهاد دارد و تصمیم نهایی را نگرفته است. همه دوست داریم کریمی را داشته باشیم. کریمی بازیکنی است که پیدا کردن جانشینی در حد و اندازه او سخت است.

غفوری درباره بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال گفت: طبق گفته های مدیرعامل باشگاه، نیامدن استراماچونی به استقلال ضربه می زند. کسانی که در رأس کار هستند و تصمیم می گیرند، مصلحت اندیشی کنند و طوری تصمیم بگیرند که باشگاه استقلال ضرر نکند. اگر استراماچونی نیاید، باشگاه باید غرامت این مربی را پرداخت کند و کادر جدیدی بیاورد. امیدوارم تصمیمی نگیرند که به ضرر باشگاه باشد. این باشگاه بدهی های زیادی دارد و باید کمک شود تا استراماچونی به ایران بازشود.

وی درباره اینکه آیا با استراماچونی در ارتباط است یا نه، عنوان نمود: ارتباطی برای آمدنش نداریم و اگر ارتباطی هست، محبت آمیز است. اگر کاری از دستمان بربیاید که استراماچونی بازشود، انجام می دهیم، چون بازگشت او همه جوره به سود تیم خواهد بود. استراماچونی قطعاً تمایل دارد که برشود. او دوست دارد به استقلال برشود، اما یکسری شرط و شروط است و امیدوارم موانع بازگشت او برطرف شود. اگر استراماچونی بازنشود، هواداران استقلال تا سال های سال این مطالبه را فراموش نمی کنند که می خواستند این مربی را داشته باشند، اما مشکلاتی پیش آمد. بگذارند استراماچونی یکی دو سال بماند و هر نتایجی گرفت، معین می شود که چه کار بوده و چقدر به استقلال کمک کرده است.

کاپیتان تیم استقلال در واکنش به جدایی فرهاد مجیدی اظهار داشت: همه بعد از بازی فینال ناراحت بودیم و دوست داشتیم با مجیدی، قهرمانی را تمام کنیم. هر کاری انجام دادیم که نشد و برای مجیدی آرزوی پیروزیت می کنم. مجیدی در ابتدای مربیگری اش پیشرفت خوبی کرد و به او تبریک می گویم. امیدوارم هر جا که هست، پیروز باشد.

غفوری در خصوص ناراحتی اش از شکست استقلال در فینال جام حذفی شرح داد: نمی خواهم وارد بحث های حاشیه ای شوم، چون دلخور بودم و هواداران لیاقت دریافت یک جام را داشتند.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 249

به "امیدوارم موانع بازگشت استراماچونی برطرف شود، بازگشت او همه جوره به سود استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم موانع بازگشت استراماچونی برطرف شود، بازگشت او همه جوره به سود استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید