الدن رینگ بالاخره تا انتها سال جاری عرضه می گردد

به گزارش گذر عمر، دو سالی از رونمایی اولیه الدن رینگ (Elden Ring)، بازی جدید استودیوی فرام سافتور می گذرد و هنوز هم هیچ خبری از بازی نیست. با این حال، به لطف شرکت مالک فرام سافتور از محدوده زمانی عرضه این بازی متوجه شده ایم. این طور که به نظر می رسد، بالاخره تا انتها امسال می توانیم انتظار عرضه الدن رینگ را داشته باشیم.

الدن رینگ بالاخره تا انتها سال جاری عرضه می گردد

استودیوی بازی سازی فرام سافتور متعلق به شرکت عظیمتری به نام کادوکاوا گیمز است. این شرکت به تازگی و انتها سال اقتصادی اخیر خود، آمار و ارقام تجاری مربوط به سال گذشته و انتظارات خود از سال اقتصادی جدید را منتشر نموده است. طبق گفته کادوکاوا گیمز، بازی الدن رینگ برای عرضه در سال اقتصادی فعلی آن ها در نظر گرفته شده است و در این بازه زمانی وارد بازار خواهد شد. سال اقتصادی فعلی کادوکاوا گیمز از ابتدای ماه جاری میلادی شروع می گردد و تا همین زمان در سال آینده ادامه دارد؛ طوری که کم و بیش می توانیم از عرضه الدن رینگ در سال 1400 مطمئن باشیم.

در واقع شرکت کادوکاوا گیمز به غیر از الدن رینگ بازی عظیم دیگری ندارد و به طور کلی روی این بازی مانور داده است. به وضوح می توانیم ببینیم که عرضه الدن رینگ در همین سال از نظر تجاری اهمیت بسیاری برای آن ها دارد و با اطمینان بسیار از عرضه آن صحبت می نمایند. مشخصا کادوکاوا گیمز از الدن رینگ به عنوان مورد انتظارترین بازی حال حاضر در غرب یاد نموده و حسابی روی این بازی و عرضه آن مانور داده است.

چند باری از سوی منابع غیر رسمی شنیده ایم که الدن رینگ قرار بوده بسیار زودتر عرضه گردد. خبرگزاری وی جی سی چند ماه پیش گزارشی منتشر کرد و در آن از تأثیرات بسیار زیاد قرنطینه ها و کار در خانه روی توسعه الدن رینگ نوشت. تغییر فرایند کاری ژاپن در یک سال گذشته تأثیر بسیاری روی مراحل توسعه الدن رینگ گذاشته است؛ طوری که تاریخ عرضه و رونمایی عظیم آن بارها در استودیوی فرام سافتور به عقب افتاده است. گزارش خبرگزاری وی جی سی به نقل از یکی بازی سازان ناشناس استودیوی فرام سافتور گفته بود که مسائل کار از خانه به قدری زیاد است که تصور نمی نمایند بازی به امسال میلادی برسد.

چند ماه پیش هم شاهد درز اولین ویدیوی بازی به بیرون بودیم؛ ویدیویی که گیم پلی الدن رینگ را به وضوح نشان می داد و برای استفاده داخلی در شرکت باندای نامکو ساخته شده بود. با دیدن این ویدیو کاملا متوجه شدیم که بازی الدن رینگ قرار است تکاملی در فرایند سری بازی های دارک سولز باشد و ضمن حفظ هسته این بازی ها، سیستم ها و مکانیک های تازه و مختص خود ارایه دهد. طبق گفته هیده تاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ و خالق سری بازی های دارک سولز، بازی الدن رینگ پای خود را بسیار فراتر از بلادبورن و سکیرو قرار خواهد داد و تجربه ای تازه برای هواداران این سری بازی ها رقم خواهد زد.

اگر قرار باشد الدن رینگ امسال عرضه گردد، بدون شک در رویداد E3 امسال، یا هر چیزی که به جای آن برگزار گردد، از بازی خواهیم شنید. تعدادی از نویسندگان و خبرنگاران مطرح حوزه بازی های ویدیویی، ماه گذشته از رونمایی دوباره الدن رینگ در چند ماه آینده خبر دادند. گفته شده که استودیوی فرام سافتور به غیر از کار روی الدن رینگ، روی یکی دو نقش آفرینی دیگر و همچنین بازی دیگری در مجموعه رباتیک و قدیمی خود کار می نماید.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 677

به "الدن رینگ بالاخره تا انتها سال جاری عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الدن رینگ بالاخره تا انتها سال جاری عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید