آتش سوزی در بازار تجریش مصدوم و فوتی نداشت

به گزارش مجله گذر عمر، شعله زنی به اتمام رسیده و نیروهای آتش نشانی الان مشغول لکه گیری هستند. سقف مغازه ها را برای اطفا شکافتند. تنها یک قسمت به جای مانده است تا از نتیجه عملیات مطمئن بشوند.

آتش سوزی در بازار تجریش مصدوم و فوتی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ظهر امروز آتش سوزی در سه مغازه از بازار تجریش حادثه آفرینی کرد که مربوط به سقف شیروانی این مغازه ها بود.

به گزارش ایسنا، جلال ملکی درباره جزئیات آتش سوزی روز -جمعه 19 خرداد- در بازار تجریش گفت: ظهر امروز آتش سوزی در سه مغازه بازار تجریش حادثه آفرینی کرد که مربوط به سقف شیروانی این مغازه ها بود. فعلا معلوم نیست که آتش از کدام مغازه به مغازه های مجاور سرایت نموده است.

وی با بیان اینکه وسعت آتش سوزی جمعا بین 200 تا 250 متر بود، اظهار کرد: یکی از مغازه ها مملو از ظروف چینی، پلاستیکی و لوازم خانگی بود. حتی در سقف مغازه ها هم پر از جنس بود.

ملکی ادامه داد: شعله زنی به اتمام رسیده و نیروهای آتش نشانی الان مشغول لکه گیری هستند. سقف مغازه ها را برای اطفا شکافتند. تنها یک قسمت به جای مانده است تا از نتیجه عملیات مطمئن بشوند.

بر اساس گزارش سایت شهر، سخنگوی سازمان آتش نشانی در سرانجام عنوان نمود: این آتش سوزی خوشبختانه مورد مصدومیت چه در بین شهروندان و چه آتش نشانان نداشت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1301

به "آتش سوزی در بازار تجریش مصدوم و فوتی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در بازار تجریش مصدوم و فوتی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید