چند مدل بستن روسری که شما را مجذوب کننده تر از همواره می نماید

به گزارش مجله گذر عمر، خانم ها معمولا از استایل های یکنواخت و تکراری مدل بستن روسری خسته می شوند و بنا به اتفاق، به طور معمول هم از همان روش های قدیمی برای بستن شال و روسری استفاده می نمایند اما گاهی مدل های مختلف بستن شال و روسری باعث جذابیت افراد می گردد.

چند مدل بستن روسری که شما را مجذوب کننده تر از همواره می نماید

سال هاست که روسری و مدل بستن روسری جزئی از استایل غیرقابل انکار و ضروری خانم ها در کشورمان درآمده است. بانوان هم بنا به طبع لطیف و زیباشناسانه ای که دارند، به هر چیز (به خصوص لباس ها و پوشاک مصرفی خودشان) وجه زیبا و قابل تاملی می بخشند. آن ها به سادگی می توانند از یک روسری ساده، یک اثر هنری خلق نمایند. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع چند مدل مجذوب کننده برای بستن روسری می پردازیم.

مدل بستن روسری مناسب فرم صورت بیضی

اگر فرم صورت بیضی دارید، این که روسری را به صورت محکم دور صورتتان ببندید، پیشنهاد خوبی نیست، چراکه ممکن است صورت شما را بیش از مقدار کشیده نشان بدهد. در عوض، کمی روسری خود را آزاد ببندید تا کمی گردتر به نظر برسد و بخشی از ادامه روسری را روی شانه بیندازید. برای زیباتر شدن این طرز بستن روسری از رنگ های روشن استفاده و پارچه هایی مانند ساتن را تهیه کنید که موج دار است و ظاهری کژوال دارد.

نحوه بستن روسری برای فرم صورت گرد

اگر صورت گردی دارید و نحوه بستن روسری شما اشتباه است، این امکان وجود دارد که صورتتان حتی گرد به نظر برسد؛ بنابراین، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل بستن روسری مناسب فرم صورت خود با یک چالش مهم روبه رو هستید.

اما لازم نیست نگران باشید، چراکه ما برای شما یک راه چاره عالی در نظر گرفته ایم. کافی است یک روسری کتان بردارید و آن را یک بار دور سر و گوش هایتان بپیچید. در دفعه بعد، آن را از دور چانه ها رد کنید و اجازه بدهید تا رها در یک سمت شانه قرار بگیرد. این کار صورت شما را می پوشاند و آن را کوچک تر از آنچه که هست، نشان می دهد.

طرز روسری بستن برای صورت های پُر

اگر صورت پُری دارید، در واقع کار برای شما بسیار ساده تر از دیگران به شمار میرود. چراکه تنها کافی ست تا یک روسری یا شال بلند بردارید و آن را به سادگی دور سرتان بیندازید. گونه های شما به خوبی خودشان را در میان پارچه روسری نشان می دهند و صورت شما را زیبا و کامل می نمایند. اگر به ست کردن لباس های خود توجه می کنید، مطلب هرگز این لباس ها را با هم ست نکنید را مطالعه کنید.

برترین مدل روسری برای صورت های لوزی شکل

اگر صورت شما لوزی شکل است، می توانید آن را به نمایش بگذارید اما چطور می توان چنین کاری انجام داد؟ گزینه مناسب این است که همه توجه ها را به صورتتان معطوف کنید. اینکه روسری یا شال خود را به بالای سرتان ببندید، می تواند این هدف شما را به واقعیت بدل کند. این نوع از فرم صورت آن قدر زیبا و مجذوب کننده است که احتیاج به هیچ مدل بستن روسری دیگری برای بهتر شدن ندارد.

روش های بستن روسری برای صورت های کشیده

شاید فکر کنید برای این فرم صورت انتخاب و مدل بستن روسری باید یک کار ساده باشد اما این طور نیست؛ بنابراین، اگر چنین فرم صورتی دارید، سعی کنید تا روسری های ساده انتخاب کنید و از انتخاب پارچه هایی که طرح های شلوغی دارند، بپرهیزید. برای بستن روسری هم می توانید مدل بستن روسری گره بغل را انتخاب کنید، یک دور آن را دور گردن پیچیده و یک گره ساده بزنید تا برجستگی های صورتتان را به خوبی نشان بدهد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب هر لباسی را باید با چه کفشی بپوشیم را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1143

به "چند مدل بستن روسری که شما را مجذوب کننده تر از همواره می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند مدل بستن روسری که شما را مجذوب کننده تر از همواره می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید