پروتکل&zwnjهای شدید ژاپنی&zwnjها برای المپیک توکیو اعلام شد

به گزارش گذر عمر، تهران (پانا) - میکاکو کاتونی، مدیر ورزشی کمیته برگزاری توکیو 2020 هشدار داد که ورزشکاران حتی پس از اتمام رویداد و بازگشت به دهکده نباید محافظ های خود را بردارند.

پروتکل&zwnjهای شدید ژاپنی&zwnjها برای المپیک توکیو اعلام شد

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بنا بر قوانین و مقررات تدوین شده و در دست اقدام توسط میزبانان بازی های المپیک پیش رو، حضور حداقلی ورزشکاران در دهکده و اماکن مسابقاتی در دستور کار قراردارد.

از ورزشکاران خواسته خواهد شد تا ضمن رعایت حداکثری قوانین و مقررات و پروتکل ها، تا آخرین لحظه بازگشت موارد ایمنی و شیلدهای محافظتی خود را برندارند. عدم خروج از دهکده بمنظور دید و بازدید و خرید نیز از دیگر اقدامات سختگیرانه ژاپنی ها برای حفظ سلامت و کنترل پاندمی کرونا خواهد بود.

میکاکو کاتونی، مدیر ورزشی توکیو2020 در این خصوص گفت: البته قوانینی وضع خواهد شد، اما ما باید به همه ورزشکارانی که از سراسر دنیا در توکیو جمع می شوند پیغام واضحی ارسال کنیم و از آنها بخواهیم درک نمایند که در تمام مدت اقامت در توکیو استفاده از ماسک بسیار مهم است. رعایت قوانین مهم است، نه تنها برای ایمنی خود آنها بلکه برای ایمنی سایر ورزشکارانی که در نوبت رقابت هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 دی 1399 بروزرسانی: 26 دی 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 420

به "پروتکل&zwnjهای شدید ژاپنی&zwnjها برای المپیک توکیو اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل&zwnjهای شدید ژاپنی&zwnjها برای المپیک توکیو اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید