همسفر با گربه های ماجراجو

به گزارش مجله گذر عمر، بولت و کیل ، دو بچه گربه ای هستند که روزگاری نه چندان دور پشت سطل زباله ای در یک پارک رها شده و در آستانه مرگ قرار داشتند. انسان های مهربانی که آنها را پیدا کردند، در ابتدا قصد داشتند این دو را به پناهگاه حیوانات بسپارند، ولی در آن موقع پناهگاه هنوز شروع به کار نکرده بود.

همسفر با گربه های ماجراجو

از سوی دیگر سفر ماجراجویانه دو روزه ای نیز در پیش بود که نمی شد به تأخیر انداخته گردد، اما در عین حال کسی نیز برای نگهداری از گربه ها در دسترس نبود. ناگزیر، گربه ها نیز در این راستا پر فراز و نشیب همراه دوستان تازه خود شده و اولین گام ها را در راستا اتفاقاتی پر ماجرا برداشتند.

این دو برادر بازیگوش، خیلی زود راه خود را به قلب این انسان های مهربان گگردده و بخشی از این خانواده شدند. اکنون آنها نیز همراه با دوستان تازه خود به کایاک سواری، قایق سواری و راه پیمایی های مهیج رفته و قادرند به خوبی گلیم خود را از آب بیرون بکشند. اگرچه این دو اغلب درون ژاکت یا کوله پشتی افراد گروه مخفی شده و تنها از مشاهده منظره ها اطراف لذت می برند، ولی به نظر می رسد که هر روز در انتظار ماجراجویی های بیشتر، لحظه شماری می نمایند.

با تشکر از قلب هایی مهربان و بخشنده، اکنون این دو موجود بانمک که روزی در حال مرگ بودند، شاد و پرانرژی چشم انتظار روزهای بهتری هستند. برای آنها و انسان های مهربانی که سرپرستی شان را قبول کردند آرزوی موفقیت نموده و همراه شما به تماشای گوشه ای از تجربیات این دو گربه ماجراجو می نشینیم.

نظر شما در خصوص همراهی حیوانات و انسان ها در این گونه سفرها چیست؟ اگر شما یک فرد ماجراجو بودید، با چه حیوانی همسفر می شدید؟ نظرات خود را با ما نیز در میان بگذارید.

منبع earthables

منبع: کجارو
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 976

به "همسفر با گربه های ماجراجو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسفر با گربه های ماجراجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید