مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

به گزارش مجله گذر عمر، سوئیس رتبه دوم را در لیست ما با بالاترین پرداختی برای وکلا دارد. در حال حاضر حقوق و مزایای وکلا در سوئیس بالا است، به همین دلیل است که بسیاری از افراد خارجی در جستجوی شغل در این کشور هستند. و حتی به نظر می رسد، در آینده نزدیک درآمدها بالاتر هم برود.

مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

در هنگ کنگ تقاضا برای وکلا بالا است، مخصوصا برای وکلایی که می توانند به زبان چینی صحبت نمایند، و البته برای کسانی که در بخش اقتصادی تخصص دارند.

سنگاپور یکی از اصلی ترین مراکز اقتصادی آسیایی و مدام در حال ارتقا شرایط اقتصادی خود است و بنابراین هزاران شغل در رشته های مختلف در کشور ایجاد می گردد. و این شامل افزایش مشاغل برای وکلا نیز شده است. علاوه بر این، دولت تاکید زیادی بر به کارگیری مشاوران حقوقی دارد، به همین دلیل است که شرکت های محلی سنگاپور تصمیم به استخدام وکلا نموده اند و یکی از بالاترین دستمزدها در دنیا را برای وکلا کشور سنگاپور ارائه می دهد.

افزایش ناچیز در دستمزد وکلا، ایرلند را در رتبه نهم لیست ما قرار داده است. این افزایش به این دلیل است که وضع اقتصاد به طور قابل توجهی بهبود یافته و بیشترین افزایش در سال 2014 به ثبت رسیده است. اگر چه پایه حقوقی هنوز افزایش زیادی نداشته، پاداش ها به طرز قابل توجهی بالا رفته است. چراکه تقاضا برای وکلا در حال افزایش است و به همان نسبت حقوق و دستمزد در حال افزایش است.

منبع مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 897

به "مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید