قهرمانی حق پرسپولیس بود

به گزارش گذر عمر، افشین پیروانی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در بازی با اولسان اتفاق خوبی برای تیم ما رقم نخورد. تقابل نابرابری در این بازی بود. ما تیم هایی مثل النصر و السد را برده بودیم و در فینال هم با قهرمان شرق آسیا بازی داشتیم. بازی سختی بود، اما حق مان شکست نبود. اتفاقات خاصی در فوتبال رقم می خورد که روز گذشته گریبان گیر ما شد. به نظرم حق به حقدار نرسید، ما لیاقت قهرمانی را داشتیم. این بازی تقابلی نابرابر بود.

قهرمانی حق پرسپولیس بود

وی افزود: ما بازیکن محروم داشتیم و یکسری از بازیکنان هم از ما جدا شده بودند. همین که در سه سال گذشته دو بار به فینال آسیا رسیدیم و خیلی از بزرگان فوتبال مثل اینیستا، ژاوی و اینفانتینو درباره پرسپولیس نظر دادند، نشان از بزرگی تیم ماست. هواداران ناراحت هستند و من به نوبه خودم از آنها عذرخواهی می کنم. فوتبال برد و باخت دارد، ولی فوتبال روز گذشته روی خوبش را به ما نشان نداد. من امروز به بچه ها هم گفتم سرشان را بالا بگیرند و روزهای بزرگی را در پیش داریم و اینکه آنها آدم های بزرگی هستند که توانستند این روزها را برای هواداران رقم بزنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد انتقاداتی که نسبت به عملکرد مهدی شیری مطرح شده است، گفت: الان همه ما و هواداران ناراحتیم، ولی مطمئن باشید شیری از همه ناراحت تر است. ما تیم هستیم و برد و باخت برای همه است. شک نکنید آن لحظه اتفاقی افتاده که شیری دلش نمی خواسته است. می دانم سخت است، ولی هواداران به تیم شان افتخار کنند. تیمی که اینقدر بزرگ است که وقتی می بازد تازه صدای برخی دوستان در می آید. یعنی تا وقتی برنده ایم کسی اظهارنظر نمی کند، ولی وقتی می بازیم عده ای حرف می زنند. ما در جایگاهی هستیم که خیلی ها آرزویش را دارند الان اینجا باشند، ولی باز هم به پرسپولیس و بازیکنش حمله می کنند. هواداران باهوش باشند. ما با تمام وجود تلاش کردیم و به اینجا رسیدیم و مطمئن باشید پرچم پرسپولیس افتادنی نیست.

پیروانی در مورد جدایی بشار رسن از پرسپولیس نیز توضیح داد: این را نباید من جوابگو باشم. متأسفانه این تصمیمی است که گرفته شده و کادر فنی، من و بازیکنان در جریان نبودیم. کسانی که این تصمیم را گرفتند باید جوابگو باشند. این تصمیم خوب و منطقی نبوده است. مگر می شود بازیکنی که قرارداد دارد به یکباره جدا شود. این اتفاقاتی است که در فوتبال ما زیاد می افتد. وقتی می گویم شرایط نابرابر، این است. شما ببینید پرسپولیس در چه شرایطی در سه سال گذشته دو بار فینالیست شده است. از همه لحاظ به غیر از غیرت، تعصب و عشق به پیراهن رقیب از ما بالاتر است. بچه ها نشان دادند غیرت دارند، ولی هواداران بدانند ناراحتی ما بیشتر به خاطر آنهاست، اما اتفاق خوب رقم خواهد خورد و پنجمین قهرمانی پی در پی را به دست خواهیم آورد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 446

به "قهرمانی حق پرسپولیس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی حق پرسپولیس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید