فرصت ثبت نام دوره های بدون کنکور دکتری دانشگاه علامه طباطبایی تا 18 فروردین ادامه دارد خبرنگاران

به گزارش گذر عمر، مهلت شرکت در فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون کنکور در دانشگاه علامه طباطبایی تا روز چهارشنبه هجدهم فروردین ماه ادامه دارد.

فرصت ثبت نام دوره های بدون کنکور دکتری دانشگاه علامه طباطبایی تا 18 فروردین ادامه دارد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی دکتری، از میان متقاضیان واجد شرایط برای سال تحصیلی 1401-1400 در تعدادی از رشته های تحصیلی بدون شرکت در کنکور دانشجوی دکتری می پذیرد.

دانش آموختگان حداکثر تا دو سال پس از فراغت از تحصیل می توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون برای ورود به دوره دکتری برخوردار شوند لذا داوطلبانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 و قبل از آن فارغ التحصیل شده باشند به هیچ وجه مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.

داوطلبان واجد شرایط تا هجدهم فروردین ماه 1400 می توانند با مراجعه به سایت azmoon.atu.ac.ir نسبت به ارسال مدارک خود برای ثبت نام اقدام کنند.

حداکثر 20 درصد ظرفیت پذیرش با آزمون شیوه آموزشی پژوهشی دوره روزانه دکتری دانشگاه طباطبایی، به پذیرش بدون آزمون دانشجویان واجد شرایط اختصاص دارد. ظرفیت مذکور مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون دانشگاه است. مضافا آنکه دانشگاه در رد یا قبول تقاضای داوطلبان از اختیارات لازم برخوردار بوده و ملزم به تکمیل ظرفیت دوره دکتری نخواهد بود.

گفتنی است، هرگونه اطلاع رسانی به داوطلبان منحصرا از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه علمه طباطبایی به نشانی www.atu.ac.ir و یا edu.atu.ac.ir صورت می پذیرد لذا به داوطلبان توصیه می شود به منظور اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه اطلاعیه های مربوط را از طریق سایت دانشگاه پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 603

به "فرصت ثبت نام دوره های بدون کنکور دکتری دانشگاه علامه طباطبایی تا 18 فروردین ادامه دارد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت ثبت نام دوره های بدون کنکور دکتری دانشگاه علامه طباطبایی تا 18 فروردین ادامه دارد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید