غلامی: ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست، امیدوارم نام ورزشکاران ما به عنوان دانشمندان علوم ورزشی بدرخشد

به گزارش گذر عمر، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست و نگاه ما سلامت و تندرستی دانشجویان است.

غلامی: ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست، امیدوارم نام ورزشکاران ما به عنوان دانشمندان علوم ورزشی بدرخشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم تجلیل از مدال آوران یونیورسیاد 2019 ایتالیا گفت: توفیقات دانشجویان را به آنها تبریک می گویم و برای دانشجویان عزیز که مسابقات مختلف صاحب مدال و عنوان شدند آرزوی سلامتی دارم .

وی اضافه کرد: ورزش در کنار تحصیل اهمیت زیادی دارد و دانشجویان ورزشکار با صرفه جویی در زمان درس خواندن به این موفقیت می رسند. ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست و نگاه ما سلامت و تندرستی دانشجویان است. قطعا تداوم آن کسب عناوین قهرمانی است.

غلامی گفت: وزارت علوم به عنوان پشتیبان فعالیت های ورزشی در دانشگاه به صورت مستمر در کوشش برای افزایش زیر ساخت ها است. محدودیت ها وجود دارد و امیدوارم با کوشش ها و اقدامات قابل توجه و موثر، این برنامه ها هر ساله هم کیفی تر گردد و هم توسعه یابد. استفاده از 3.5 میلیون دانشجو ورزشکار و آماده مسابقه نیازمند یک برنامه ریزی وسیع است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توضیح داد: تجربه همراه با دانش تاثیر خاص خود را در ورزش کشور و مجامع بین المللی دارد. امیدوارم نام ورزشکاران ما به عنوان محققین و دانشمندان علوم ورزشی بدرخشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 147

به "غلامی: ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست، امیدوارم نام ورزشکاران ما به عنوان دانشمندان علوم ورزشی بدرخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: ورزش از برنامه های دائمی وزارت علوم بوده و هست، امیدوارم نام ورزشکاران ما به عنوان دانشمندان علوم ورزشی بدرخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید