عدم تمایل آمریکایی ها برای بازدید از مکان های دیدنی کشور خود

به گزارش مجله گذر عمر، حدود 70٪ از آمریکایی ها هنوز نه گرند کنیون را دیده اند و نه آبشار نیاگارا!

عدم تمایل آمریکایی ها برای بازدید از مکان های دیدنی کشور خود

یک نظرسنجی نشان می دهد که حدود 25٪ از آمریکایی ها هنوز از بزرگ ترین جاذبه گردشگری شهر خود بازدید نکرده اند. این نظرسنجی نو که از طریق OnePoll و Zipcar اجرا شده است نشان می دهد که 23٪ از آمریکایی ها، هیچ وقت به دیدن مهم ترین مکان دیدنی کشور خود نرفته اند. فقط 33٪ از آمریکایی ها، آبشار نیاگارا و 32٪ از آن ها گرند کنیون را دیده اند.

علاوه بر این، هفت نفر از هر 10 نفری که در این پژوهش شرکت کرده بودند هرگز از امپایر استیت نیویورک دیدن نکرده اند؛ 78٪ از شرکت کنندگان هرگز برای دیدن نشنال مال به واشینگتن دی سی نرفته اند. 55٪ هم گفته اند که دوست دارند از یک مکان دیدنی بازدید کنند و 53٪ هم تمایل داشتند که به یک کتابخانه محلی بروند؛ اما وقت این کار را نداشتند.

علی رغم این موضوع که حدود نیمی از کسانی که در این نظرسنجی شرکت داشتند ادعا می کردند که معمولا برای انجام کارهایشان برنامه ریزی نمی کنند؛ اما تنها 20٪ از آن ها برای مسافرت انگیزه داشتند و 49٪ دیگر بر حسب عادت این کار را انجام می دادند. 52٪ از پاسخ دهندگان گفتند که دوست داشتند بیشتر سفر می کردند.

همچنین، این نظرسنجی 10 مقصد برتر گردشگری در آمریکا را به این صورت معرفی می کند: امپایر استیت نیویورک، گتیسبرگ، پارک ملی نظامی، پل گلدن گیت، گرند کنیون، کوه راشمور، آکواریوم نیویورک، مرکز تجارت جهانی یک، برج اسپیس نیدل (Space Needle: برج سوزن فضایی)، مجسمه آزادی، پارک ملی یلوستون.

منبع: کجارو / travelpulse.com
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1059

به "عدم تمایل آمریکایی ها برای بازدید از مکان های دیدنی کشور خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم تمایل آمریکایی ها برای بازدید از مکان های دیدنی کشور خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید