طاهری: نتایج نشان داد که انتخابی تیم ملی کشتی باید برگزار شود، بی صبرانه منتظر مسابقات جهانی هستم

به گزارش گذر عمر، نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با انگیزه بیشتری تمرین می کنم و بی صبرانه منتظر رفتن روی تشک مسابقه هستم.

طاهری: نتایج نشان داد که انتخابی تیم ملی کشتی باید برگزار شود، بی صبرانه منتظر مسابقات جهانی هستم

امین طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برتری اش در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: خداراشکر که کشتی ها را بردم. وقتی لیگ تمام شد، من تمرین نکردم. با وجودی که تست کرونایم در لیگ منفی شده بود اما 3-4 روز بدن درد شدید داشتم و اصلا نمی توانستم تمرین کنم. خوشحالم که به من هم سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی داده شد و توانستم خودم را ثابت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از کشتی آخرش خطاب به چه کسی در سالن فریاد زد سلطان تویی، فقط خودت؛ گفت: علیرضا رضایی را گفتم. او در این سال ها خیلی برای من زحمت کشیده. می خواست در انتخابی هم من را کوچ کند، اما چون باید چند روز قبل تست می داد و در قرنطینه می ماند، نتوانست به سالن بیاید. رضایی روز مسابقه در سالن حضور داشت. من نگاه او را هم می شناسم، از آن بالا با نگاه هم راهنمایی ام می کرد.

نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با تاکید بر اینکه حالا همه هدفش کسب مدال جهانی است، مطرح نمود: قطعا حالا با انگیزه بیشتری تمرین می کنم که اگر مسابقات جهانی برگزار گشت، مدال بگیرم. بی صبرانه منتظر رفتن روی تشک مسابقه هستم. این انتخابی و نتایج هم بار دیگر اثبات کرد که انتخابی تیم ملی باید برگزار شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 342

به "طاهری: نتایج نشان داد که انتخابی تیم ملی کشتی باید برگزار شود، بی صبرانه منتظر مسابقات جهانی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: نتایج نشان داد که انتخابی تیم ملی کشتی باید برگزار شود، بی صبرانه منتظر مسابقات جهانی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید