صالحی: فدراسیون بوکس پاداش 30 میلیونی برای ملی پوشان المپیکی در نظر گرفته است، در اسرع وقت حقوق ملی پوشان پرداخت می گردد

به گزارش گذر عمر، نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: صحبت هایی با رئیس فدراسیون بوکس داشتم و تا جایی که می دانم برای المپین ها پاداشی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده که به زودی پرداخت خواهد شد.

صالحی: فدراسیون بوکس پاداش 30 میلیونی برای ملی پوشان المپیکی در نظر گرفته است، در اسرع وقت حقوق ملی پوشان پرداخت می گردد

به گزارش گذر عمر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سیامک صالحی در مورد پاداش ملی پوشان المپیکی بوکس گفت: بلافاصله پس از پایان رقابت های گزینشی المپیک برای دانیال شه بخش و شاهین موسوی پاداش 50 میلیون تومانی در نظر گرفتیم که برای آنها واریز کردیم. ضمن اینکه به امید احمدی صفا هم نصف این مبلغ را دادیم چون حقش رسیدن به المپیک بود.

وی افزود: در دوره ای وارد فدراسیون بوکس شدم که شرایط اقتصادی کشور روی ورزش تاثیرات منفی گذاشته و هدفم تنها یاری به مجموعه فدراسیون است. ما یک تیم هستیم و فرقی ندارد چه کسی برای پیروزیت این مجموعه کاری انجام دهد.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در مورد اینکه آیا فدراسیون برای بوکسورهای المپیکی پاداشی در نظر گرفته یا خیر، گفت: صحبت هایی با رئیس فدراسیون بوکس داشتم و تا جایی که می دانم برای المپین ها پاداشی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده که به زودی پرداخت خواهد شد. به این ترتیب به دو بوکسور المپیکی بوکس حدود 80 میلیون تومان از سوی مجموعه فدراسیون پاداش پرداخت خواهد شد تا خستگی از تن آنها خارج گردد و امیدوارم مدیر کل ورزش و جوانان استان های مربوطه هم به شه بخش و موسوی توجه ویژه ای داشته باشند.

صالحی ادامه داد: همه چیز برای یک ورزشکار پول و مسائل اقتصادی نیست اما بیشتر ملی پوشان ما شغلی به جز بوکس ندارند و وظیفه ما است تا جایی که می توانیم به آنها یاری کنیم. ملی پوشان بوکس پیش از این حقوقی دریافت نمی کردند که پرداخت حقوق آنها در برنامه های اصلی فدراسیون نهاده شد به غیر از دو ماه آخر سال، پرداختی کاملی به آنها داشتیم؛ ضمن اینکه حقوق معوقه آنها هم در اسرع وقت پرداخت می کنیم.

وی با اشاره به اینکه بوکسور باید تمرکزش روی تمرینات باشد، اظهار کرد: همواره عده ای دوست دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و برای یک مجموعه پیروز حاشیه درست نمایند اما این کارها راه به جایی نمی برد. از ملی پوشان بویژه بوکسورهای المپیکی می خواهم به این مسائل توجه ننمایند و با قدرت به سوی اهداف خود حرکت نمایند چون پرداخت پاداش و حقوق معوقه آنها دیر و زود دار اما سوخت و سوز ندارد.

صالحی در پایان گفت: در دو سال اخیر تیم های رده های سنی مختلف بوکس به تمام رقابت های بین المللی اعزام شدند و در حد توان اردوها و تورنمنت های تدارکاتی خوبی هم برای تیم بزرگسالان در نظر گرفته شد. بوکس ایران روی ریل پیروزیت نهاده شده و با اتحادی که در بین مسئولان، کادرفنی و بوکسورها وجود دارد، روزهای امید آفرینی در انتظار این رشته خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 18

به "صالحی: فدراسیون بوکس پاداش 30 میلیونی برای ملی پوشان المپیکی در نظر گرفته است، در اسرع وقت حقوق ملی پوشان پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی: فدراسیون بوکس پاداش 30 میلیونی برای ملی پوشان المپیکی در نظر گرفته است، در اسرع وقت حقوق ملی پوشان پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید