سرپرست پرسپولیس: برای صلاح باشگاه قرارداد با کارگزار اقتصادی را فسخ کردیم، نامه انها توهین به حرمت پرسپولیس بود

به گزارش گذر عمر، بنابراین هیأت مدیره شرکت با توجه به مجموع گزارش های واصله به اتفاق آرا تصمیم بر اعلام فسخ قرارداد را به صلاح باشگاه تشخیص و مصوب نمود.

سرپرست پرسپولیس: برای صلاح باشگاه قرارداد با کارگزار اقتصادی را فسخ کردیم، نامه انها توهین به حرمت پرسپولیس بود

رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از آنالیز های دقیق، عدم توانایی درآمدزایی شایسته و عملیاتی شرکت آتیه داده پرداز برای انجام موضوع قرارداد فی مابین، محرز و قطعی به نظر رسید تا به صلاح باشگاه اعلام فسخ نماییم.

به گزارش فارس، مهدی رسول پناه در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: همه می دانند قرارداد کارگزاری به چه معناست. آبان سال گذشته تمام راههای درآمدی باشگاه به شرکتی واگذار شد که قرار بود به عنوان کارگزار از محبوبیت برند پرسپولیس و پتانسیل آن استفاده کند و درآمد خوبی کسب کند. اما متاسفانه با توجه به آنچه همگان از مسائل عظیم اقتصادی پرسپولیس در این برهه از زمان باخبرند، در طی چند ماه کمتر از سه میلیارد درآمد حاصل شده که این فرسنگ ها به دور از آنچه وعده داده شده و تصور می شده است. البته این شرکت مبلغی به عنوان قرض الحسنه به باشگاه پرداخت نموده بود اما در ازای آن چک ضمانت دریافت نموده بود و به عنوان درآمد نبوده است.

رسول پناه اضافه نمود: ما به ویژه در یک ماه اخیر که به صورت کامل در جریان خیلی از جزئیات این قرارداد قرار گرفتیم، مسائلی با آن داشتیم که یکی از مهمترین های آن عدم وجود کف قرارداد یا مبلغی که جدا از آنچه درآمد شرکت به چه میزان باشد، در مقاطعی معین به باشگاه پرداخت گردد تا امورات جاری خود را بگذراند، اما همه چیز بستگی به مقدار درآمدی داشت که این شرکت باید به دست می آورد. این به آن معنی است که اگر درآمدی حاصل نمی شد، نه تنها ما هیچ درآمدی نداشتیم، بلکه حق اعتراض هم نمی توانستیم داشته باشیم و در کنار آن و با توجه به مفاد قرارداد دست خودمان نیز برای درآمدزایی بسته بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: ما خیلی سعی کردیم با همکاری و برگزاری جلسات به برطرف مسائل بپردازیم، اما شرکت در پاسخ به درخواست های مکرر ما مبنی بر قرار جلسه بین طرفین و پس از طفره رفتن ها در کمال تعجب در نامه ای به ما بیان کرد که باشگاه باید هفت روز قبل تر با یک نامه رسمی درخواست جلسه از آنها داشته باشد! این نامه از طرفی توهین به حرمت و صندلی باشگاه عظیم پرسپولیس و هوادارانش بود و از طرفی نشان دهنده فضایی که کار مشترک در آن ممکن نبود.

وی تاکید نمود: به هر شکل با آنالیز های زیاد بر روی این قرارداد، گزارش امور اقتصادی باشگاه در مورد میزان درآمدحاصله از آن و با توجه به مجموع شرایط موجود رابطه فی مابین و گزارش ناظر قرارداد، عدم توانایی درآمدزایی شایسته و عملیاتی شرکت آتیه داده پرداز برای انجام موضوع قرارداد محرز و قطعی و ادامه همکاری با شرکت کارگزار غیر ممکن به نظر رسید. بنابراین هیأت مدیره شرکت با توجه به مجموع گزارش های واصله به اتفاق آرا تصمیم بر اعلام فسخ قرارداد را به صلاح باشگاه تشخیص و مصوب نمود.

رسول پناه گفت: به زودی و در صورت لزوم، به جزئیات دیگری نیز از این قرارداد اشاره خواهیم کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 13

به "سرپرست پرسپولیس: برای صلاح باشگاه قرارداد با کارگزار اقتصادی را فسخ کردیم، نامه انها توهین به حرمت پرسپولیس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست پرسپولیس: برای صلاح باشگاه قرارداد با کارگزار اقتصادی را فسخ کردیم، نامه انها توهین به حرمت پرسپولیس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید