سرپرست نو معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران معرفی گشت

به گزارش مجله گذر عمر، خبرگزاری خبرنگاران- با حضور دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و دیگر مسئولان ارشد بانک ملی ایران، علی رضا ماهیار به عنوان سرپرست تازه معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک معرفی گشت.

سرپرست نو معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران معرفی گشت

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم دکتر محمدرضا فرزین ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد و خدمات شایسته مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون پیشین فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران اظهارداشت: در عصر بانکداری الکترونیک بخش فناوری اطلاعات یکی از اثرگذارترین و مهم ترین حوزه های صنعت تازه بانکداری است که نقل و انتقال عملیات اقتصادی از بستر فناوری اطلاعات و در محیط های الکترونیک صورت می گیرد که بی شک این عملیات کاری مهم و لازمه آن داشتن دانش و تخصص است.

وی در ادامه با اشاره به این که این حوزه جزو سرمایه های لاینفک بانک است و عملکرد این حوزه به طور مستقیم می تواند بر عملکرد بانک اثرگذار باشد، گفت: امیدواریم بخش فناوری اطلاعات بانک در دوره مدیریت تازه با وجود مدیریت متعهد و توانمند و همکاران پرتلاش با نگاه به جلو و خلق محصولات فناورانه مطابق با احتیاج مشتریان به تقویت هر چه بیشتر بانک بیانجامد و بیش از پیش ارتقا یابد تا هر کاربری با هر دانشی از خدمات بانک بهره مند گردد.

دکتر فرزین در ادامه به سابقه فعالیت دکتر ماهیار اشاره نمود و افزود: وی از مدیران توانمندی است که در حوزه فعالیت خود بسیار متخصص است و حضور ایشان با همراهی و همدلی هرچه بیشتر همکاران موجب نتایج ارزشمند در بانک خواهد شد.

عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران در این مراسم افزود: امیدواریم معاون تازه فناوری اطلاعات بانک با یاری اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک در موقعیت تازه بتواند با ارائه نقشه راه تحول دیجیتال بانک ملی ایران، منشأ خدمات مثبت باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 1036

به "سرپرست نو معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست نو معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید