در شرایط سوءمدیریت کرونایی در خانه بمانید

به گزارش گذر عمر، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت از تمام مردم ایران درخواست می گردد که در شرایط سوء مدیریت و تناقضات در تصمیم گیری ها که کماکان وجود دارد پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و تا حد امکان در خانه بمانند.

در شرایط سوءمدیریت کرونایی در خانه بمانید

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

حجت نظری در جلسه امروز (سه شنبه)شورای شهر تهران با تسلیت به تمامی خانواده هایی که در روزهای اخیر در اثر کرونا جان عزیزانشان را از دست دادند گفت:امیدوارم هرچه زودتر شرایط برای واکسیناسیون همگانی به وسیله خرید و همچنین فراوری واکسن فراهم گردد تا آن موقع از تمام مردم ایران درخواست می کنم که در شرایط سوء مدیریت و تناقضات در تصمیم گیری ها که متاسفانه کماکان وجود دارد پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و تا حد امکان در خانه بمانند.

وی ادامه داد: البته این را هم می دانم که ماندن در خانه برای بسیاری از افرادی که دچار مسائل معیشتی هستند بسیار سخت است.

نظری در ادامه سخنانش با اشاره به مصوبه ای درخصوص حمایت از مشاغل خانگی افراد در معرض آسیب که تا به امروز اجرایی نشده است گفت: در ماه های نخست فعالیت شورای پنجم بود که بنده و همکارانم در کمیته مشارکت های مردمی شورای شهر طرحی را برای حمایت از مشاغل خانگی فراوریی افراد در معرض آسیب به محضر شورای شهر ارائه کردیم که در نهایت با همکاری و حمایت قاطع اعضا به تصویب رسید مصوبه ای با عنوان استفاده از ظرفیت همکاری و مشارکت شهرداری تهران در حمایت از مشاغل خانگی فراوریی افراد در معرض آسیب ،مصوبه ای که در بهمن ماه سال 98 و چند روز بعد از تصویب آن برای اجرا به شهرداری تهران ابلاغ شد.

نظری با بیان این که در راستای اجرای این مصوبه صرفا یک بار نمایشگاهی با عنوان طرح دست افرین که به فروش محصولات و دستاوردهای زنان سرپرست خانوار و افراد در معرض آسیب اختصاص داشت برگزار گردید گفت:پس از آن گویا شهرداری تهران فراموش کرد که شورای شهر چنین مسئولیتی را بر عهده آنها گذاشته است البته تغییر معاون فرهنگی و اجتماعی را نیز می توان یکی از دلایل توقف اجرای این مصوبه تصور کرد که ، از شهردار تهران می خواهم که اعلام کند چرا معاونت مربوطه از اجرای این مصوبه سرباز زده و متاسفانه شرایطی را فراهم نکردند تا از فراوریات و دست آفریده های زنان سرپرست خانوار و دیگر افرادی که در معرض انواع آسیب های اجتماعی هستند در راستای رونق فراوری حمایت کند.

نظری تاکید نمود: بدون شک اجرای مصوبه مذکور در ادامه اجرای طرح دست افرین همانطور که در نخستین و تنها مرحله اجرای آن نیز اثبات شد نقشی موثر در حمایت و پشتیبانی از فراوریات داشته و در امسال که مطابق شعار رهبر معظم انقلاب سال فراوری پشتیبانی ها و مانع از جدایی ها نامگذاری شده می تواند برای توانمندسازی اقشار کمتر برخوردار مالی موثر عمل کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 631

به "در شرایط سوءمدیریت کرونایی در خانه بمانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در شرایط سوءمدیریت کرونایی در خانه بمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید