خبرنگاران امیدوارم رییس جدید فدراسیون فوتبال بدنبال احقاق حقوق زنان باشد

به گزارش گذر عمر، تهران- خبرنگاران- مربی تیم ملی فوتسال زنان گفت: امیدوارم که رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال در این دوره به دنبال احقاق حقوق زنان باشند و اینگونه نباشد که بگویند چون زنان هستند، اولویت آخر را دارند.

خبرنگاران امیدوارم رییس جدید فدراسیون فوتبال بدنبال احقاق حقوق زنان باشد

فاطمه شریف روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران گفت: از دو فصل گذشته تا به امروز چنین نتایجی را ندیده بودیم اما در این فصل متاسفانه تفاضل گل ها بالا و گل های زده یک تیم زیاد شد. یکی از دلایل آن این است تیم هایی که از دسته یک به لیگ برتر آمدند پیش از آغاز فصل فرصت کافی برای آماده سازی و جذب بازیکن نداشتند. همین امر باعث شد تا نتایج به دور از انتظار باشد.

وی اضافه کرد: در این مدت بازی های خوبی داشتیم و از همان ابتدای فصل به بازیکنان بومی و جوان تکیه کردیم و تا الان نتایج قابل قبولی بدست آوردیم. تنها یک باخت برابر آبادان داشتیم که در آن بازی هم دو بازیکن اصلی تیم مصدوم شده بودند.

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان یادآور شد: برگزاری لیگ در دو گروه هفت تیمی کار را مقداری برای تیم های گروه دوم سخت کرده است. در گروه اول صعود سایپا و ملی حفاری قطعی شد اما در گروه دوم اینگونه نیست و این موضوع سبب اجحاف در حق تیم ها شده است که دو تیم نمی توانند صعود کنند.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم هر فردی که در مقام ریاست و نایب رییس فدراسیون فوتبال قرار می گیرد به دنبال احقاق حقوق زنان باشد، گفت: ما هم مطالبه گری می کنیم و اینگونه نباشد که بگویند چون زنان هستند اولویت آخر را دارند.

شریف اضافه کرد: انتظارم از فدراسیون فوتبال این است که به دنبال احقاق حقوق زنان به ویژه در بخش پرداخت پاداش ها به ملی پوشان باشد. همچنین جایگاه اجتماعی جایگاه زنان رعایت شود و شرایط اردو و امکانات آنان مانند مردان باشد تا زنان به موفقیت های لازم برسند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 587

به "خبرنگاران امیدوارم رییس جدید فدراسیون فوتبال بدنبال احقاق حقوق زنان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امیدوارم رییس جدید فدراسیون فوتبال بدنبال احقاق حقوق زنان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید