تعرفه خدمات ابلاغ شده دستگاهها به دفاتر پیشخوان منتشر شد

به گزارش گذر عمر، مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات از مشخص تعرفه 250 خدمت دستگاههای اجرایی و ابلاغ آن به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی اطلاع داد.

تعرفه خدمات ابلاغ شده دستگاهها به دفاتر پیشخوان منتشر شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با اشاره به اینکه این خدمات از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، شناسه خدمت دریافت نموده اند، گفت: از بین 250 خدمت ابلاغ شده، تعرفه 129 خدمت از سوی کارگروه تنظیم بازار سازمان حمایت از حقوق مصرف نماینده و تعرفه سایر خدمات نیز از سوی رگولاتوری و براساس مصوبه 284 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات معین شده است.

وی اظهار کرد: براساس مصوبه 289 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، از این پس، توزیع خدمات در بین دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی براساس نتایج ارزیابی و رتبه بندی الکترونیکی این دفاتر در رگولاتوری انجام می گردد.

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات درباره دسته بندی و توزیع خدمات از سوی دستگاهها توضیح داد: بعضی از دستگاهها برای خدمات خود دسته بندی A,B,C یا طلایی، برنزی و نقره ای دارند و براساس معیارهای خاصی این خدمات را در بین دفاتر پیشخوان دولت توزیع می نمایند.

ما در حال مذاکره با دستگاههای مختلف هستیم تا معیارهای رتبه بندی شان را با شاخص های ارزیابی و رتبه بندی رگولاتوری یکسان نمایند و براساس نتایج حاصل از این رتبه بندی، خدمات در بین دفاتر پیشخوان و ICT روستایی توزیع و به مردم ارایه گردد. تعرفه خدمات قابل ارایه دستگاههای اجرایی در دفاتر پیشخوان را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 358

به "تعرفه خدمات ابلاغ شده دستگاهها به دفاتر پیشخوان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرفه خدمات ابلاغ شده دستگاهها به دفاتر پیشخوان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید