تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا اردیبهشت تمدید شد

به گزارش مجله گذر عمر، به گزارش خبرنگاران، بانک عامل بخش مسکن در اطلاعیه ای بیان کرد: این بانک مهلت استفاده از تسهیلات طرح 82 را تا خاتمه اردیبهشت ماه سال 1400 تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 1400 تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ 31 خرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.

تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا اردیبهشت تمدید شد

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

گفتنی است که پیش تر بانک مذکور با هدف یاری به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و همچنین کاهش هزینه های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا سرانجام سال 1399 در دستور کار قرار داده بود.

از 25 دی ماه سال 1399 به مناسبت سالروز تأسیس بانک تخصصی بخش مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توأم (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.

سقف تسهیلات چقدر است؟

سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80 میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان خاطرنشان کرد.

تمامی شعب بانک عامل بخش مسکن به متقاضیانی که تا سرانجام اردیبهشت ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توأم (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه امسال به متقاضیان پرداخت می گردد به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعاً تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می گردد. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 607

به "تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا اردیبهشت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا اردیبهشت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید