تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان توانسته اند در دوران کرونا نیز استارت آپ های موفقی را وارد بازار جهانی کنند

به گزارش گذر عمر، با وجود آن که شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلفی از اقتصاد و شرکت ها آسیب رساند اما به نظر می آید که اکنون پس از گذشت بیش از یک سال استارت آپ ها توانسته اند قدرت دوباره ای بگیرند. بر اساس تحقیقات جدید استارت آپ ها اکنون توانسته اند باری دیگر در راستا پیشرفت و توسعه قرار گیرند و اکنون 71 درصد از تمامی آن ها پیروز تر از چند ماه گذشته عمل کرده اند.

تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان توانسته اند در دوران کرونا نیز استارت آپ های موفقی را وارد بازار جهانی کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،تحقیقات جدید NASSCOM نشان می دهد که ویروس کرونا با گذر زمان باعث شده سرعت توسعه فناوری ها و نرم افزارها افزایش پیدا کند و اکنون کاربران بیشتری تمایل به استفاده از برنامه های نوین دارند. این شرایط تمرکز کاربران را بر روی فضای مجازی قرار داده و همین مسئله باعث توسعه موقعیت های شغلی بیشتر برای کارآفرینان و استارت آپ های جدید شده است. به دنبال این مسائل اکنون تمایل افراد برای سرمایه گذاری بر روی استارت آپ های تازه کار نیز افزایش پیدا کرده و اشخاص بیشتری اکنون در این زمینه فعالیت دارند.

آمار رشد استارت آپ ها در دوران کرونا

بیش از 25 درصد از تمامی استارت آپ های جدید توانسته اند کمک های مالی و سرمایه گذاری های جدیدی را دریافت کنند. یکی از مسئولان کار آفرینی از هند درباره شرایط اکنون گفته است: استفاده از فناوری روزانه رو به افزایش است و کارآفرینان باید در کنار سرمایه گذاران برای پیشرفت فعالیت کنند و همکاری با یکدیگر را توسعه دهند. اکنون دسترسی به اینترنت حتی در مناطق روستایی نیز فراهم شده و کاربران بیش از هر وقت دیگر در فضای مجازی و برنامه های استارت آپی فعالیت دارند.

شیوع ویروس کرونا نشان داده که کارآفرینان می توانند در هر شرایطی راه چاره جدیدی را شکل دهند و خود را به شرایط دنیا عادت دهند. این امر کمک می کند که اقتصاد کشورها در شرایط مختلف رشد داشته باشد و افراد همواره موقعیتی برای پیشرفت ایجاد کنند. تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان قابلیت سازگاری با چالش های مختلف را دارند و می توانند پس از اتمام دوران کرونا نیز موفقیت های جدیدی را ثبت کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: dlgozar.ir شناسه مطلب: 407

به "تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان توانسته اند در دوران کرونا نیز استارت آپ های موفقی را وارد بازار جهانی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیقات نشان می دهد کارآفرینان توانسته اند در دوران کرونا نیز استارت آپ های موفقی را وارد بازار جهانی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید